П'ятниця, 30 листопада 2018 09:33

Міжнародний форум «Актуальні проблеми та перспективи розвитку національного господарства в умовах глобальної нестабільності»

28-29 листопада 2018 року на базі кафедри «Облік і фінанси» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся Міжнародний форум «Актуальні проблеми та перспективи розвитку національного господарства в умовах глобальної нестабільності (посвідчення УкрІНТЕІ про реєстрацію від 26.10.2017 р. № 663).

Мета форуму: обговорення сучасного стану і проблем розвитку актуальних проблем розвитку економіки України та світу. Для участі у форумі зареєструвались 172 учасники, серед яких 5 докторів наук, професорів, 47 кандидатів наук, доцентів.
В організації та роботі форуму взяли участь представники Білорусі, Казахстану, Польщі, Литви та України.

На пленарному зсіданні форуму з привітанням до учасників виступили: заступник голови програмного комітету Почтовюк Андрій Борисович д.е.н., професор, декан факультету економіки і управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та голова організаційного комітету, зав. каф. обліку і фінансів Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, к.е.н., доцент Глухова Валентина Іванівна.

Робота форуму проходила за наступними напрямами:
- Стратегія сталого розвитку України в умовах геополітичних викликів
- Проблеми та перспективи розвитку національної та світової фінансових систем
- Розвиток банківського сектору та іншого фінансового посередництва в умовах глобальної нестабільності
- Розвиток обліково-аналітичної діяльності економічних суб’єктів в умовах реформування національного господарства
- Маркетингова складова стійкого розвитку національної економіки;
- Проблеми та перспективи розвитку економіки та менеджменту;
- Перспективи розвитку туризму: теорія, методологія, практика

Секційні засідання проводилися за програмою форуму двадцять восьмого та двадцять дев’ятого листопада.
Форум пройшов у творчій обстановці.
В результаті плідної роботи учасники відмітили продуктивність та високий рівень його проведення.
За результатами форуму сформовано Збірку матеріалів.