Середа, 07 квітня 2021 18:22

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ «ОБЛІК І ФІНАНСИ»

Важливої складовою діяльності кафедри обліку і фінансів є профорієнтаційна робота, яка спрямована на активізацію процесу професійного самовизначення серед молоді та залучення їх на навчання за спеціальностями 071 – «Облік і оподаткування», 072 – «Фінанси, банківська справа та страхування» в КрНУ.

Незважаючи на карантинні обмеження, викладачами кафедри активно проводилась протягом березня профорієнтаційна робота з дотриманням всіх протиепідемічних та карантиних вимог. Зустрічі проводились з випускниками Коледжу КрНУ, Кременчуцького технікуму залізничного транспорту та  Світловодського політехнічного фахового коледжу.

Профорієнтація проводилась під гаслами: Освіта – протягом всього життя. Головне в освіті – мотивація – спонукання до навчання. Навчання буде лише тоді ефективним, коли воно буде міцно прив'язане до сьогоденних потреб.

Викладачі надали ґрунтовну інформацію про особливості навчання на кафедрі, про її науково-лабораторну базу, практичну складову навчання і можливості отримання  диплому освітнього ступеня бакалавр.

Студенти коледжів отримали від представників кафедри обліку і фінансів вичерпні відповіді на всі питання відносно умов вступу на навчання за спеціальностями 071 – «Облік і оподаткування» та 072 – «Фінанси, банківська справа та страхування» до КрНУ.

Було розповсюджено агітаційні матеріали, з якими уважно ознайомилися учасники зустрічі.