39614, м. Кременчук, Бульвар Пушкіна, 3
(V корпус КрНУ), ауд. 5510.

Телефон кафедри: (05366) 3-41-80
e-mail:kaffin5510@gmail.com
uk Українська be Беларуская мова cs Čeština‎ nl Nederlands en English et Eesti fr Français ka ქართული de Deutsch lv Latviešu valoda lt Lietuvių kalba pl Polski ru Русский sk Slovenčina sl Slovenščina
П'ятниця, 02 квітня 2021 16:38

Участь у координаційній нараді

31 березня відбулась координаційна нарада з національними контактними пунктами, представниками та експертами комітетів рамкових програм ЄС з досліджень та інновацій, в якій прийняла участь д.е.н. Ховрак Інна (експерт від України до програмних комітетів, відповідальних за моніторинг виконання Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020», програмний комітет «Малі та середні підприємства. Доступ до фінансових ризиків»).

Під час наради було обговорено кроки, здійснені Міністерством освіти і науки для забезпечення процедури приєднання України до рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» (Програма «Горизонт Європа») та програми з досліджень та навчання «Євратом». Також експерти мали можливість обговорити ключові питання забезпечення ефективного та активного залучення заінтересованих сторін до визначення пріоритетних завдань та спільних обговорень за напрямками Програми «Горизонт Європа».