Субота, 13 жовтня 2018 09:26

13 жовтня 2018 року викладачами кафедри було організовано екскурсію до м. Дніпро. Разом зі студентами 2,3 та 4 курсів спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького.

Дніпропетровський історичний музей ім. Д.І. Яворницького є одним з найстаріших в Україні і зберігає понад 260 тисяч предметів в своїх колекціях. Експозиція музею розповідає про історію краю з найдавніших часів до 1945 р.

Музей має орден Святого Станіслава, Диплом лауреата премії ім. Д.І. Яворницького Національної спілки краєзнавців України, Дипломи “Краща музейна подія 2005 та 2011 рр.” та ІІІ місце в конкурсі “Краща музейна подія 2008 р.” (за проведення музейних фестивалів) від МФ “Україна 3000”, Диплом Гран-прі Першого всеукраїнського музейного фестивалю, дипломи переможця у різних номінаціях Другого та Третього всеукраїнських музейних фестивалів.

Після екскурсії по історичному музею, відвідали музеу ретро-автомобілей «Машини часу». Там побачили не лише радянські автомобілі, але й американську класику.

Музей на сьогодні містить понад 50 екземплярів автомобілів різних країн та епох. Тут ми побачили американські автомобілі, маленький СМЗ С3А, відомий з кінофільму Леоніда Гайдая «Операция Ы и другие приключения Шурика», шикарну «Чайку».