П'ятниця, 02 квітня 2021 16:33

Участь у вебінарі щодо оновлення Міжнародних стандартів фінансової звітності

Міжнародні стандарти фінансової звітності – МСФЗ (International Financial Reporting Standards – IFRS) – це набір міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, в яких зазначено, як конкретні види операцій та інші події мають відображатися у фінансовій звітності.

Найостанніші оновлення та зміни у сфері МСФЗ, світові тенденції, пріоритети регулюючих органів, їх вплив на фінансову звітність – про це все експерт  Катерина Рафальська розповіла на вебінарі, який відбувся 24 березня 2021 року. Під час вебінару доцент кафедри обліку і фінансів к.е.н. Онищенко О.В. дізналася про оновлення в МСФЗ 9, МСФЗ 3; поправки щодо COVID-19 та модифікації оренди; вплив змін клімату на майбутні вимоги до фінансової звітності та пріоритети світових регулюючих органів.