39614, м. Кременчук, Бульвар Пушкіна, 3
(V корпус КрНУ), ауд. 5510.

Телефон кафедри: (05366) 3-41-80
e-mail:kaffin5510@gmail.com
uk Українська be Беларуская мова cs Čeština‎ nl Nederlands en English et Eesti fr Français ka ქართული de Deutsch lv Latviešu valoda lt Lietuvių kalba pl Polski ru Русский sk Slovenčina sl Slovenščina
П'ятниця, 02 квітня 2021 16:26

Навчальна програма для консультантів

Протягом 22-26 березня д.е.н. Ховрак Інна прийняла участь у тренінгу для консультантів «Horizon Europe: Як підтримати МСП у складанні заявок», проведеного в межах проєкту технічної допомоги, що фінансується Європейським Союзом. Тренер Antonello Fiorucci (META GROUP) поділився секретами підготовки якісних та успішних заявок до програми Horizon Europe!

Під час тренінгу було детально розглянуто цінності та пріоритети ЄС щодо формування сталого, справедливого та процвітаючого майбутнього для людей та планети: боротьба зі зміною клімату, допомога у досягненні цілей сталого розвитку, підвищення конкурентоспроможності та зростання. Ключовими моментами тренінгу також стали відповіді на такі запитання:

- Які існують етапи подання заявки?

- Які критерії оцінки використовуються при відборі проєктів?

- Як відобразити науковий, соціальний та економічний ефект проєкту?

- На яких організаційних, юридичних та фінансових аспекти варто зосередити увагу?

Насичена тренінгова програма включала не лише інформаційні блоки, а також практичну частину роботи над формуванням заявок. Мова заходу – англійська.