39614, м. Кременчук, Бульвар Пушкіна, 3
(V корпус КрНУ), ауд. 5510.

Телефон кафедри: (05366) 3-41-80
e-mail:kaffin5510@gmail.com
uk Українська be Беларуская мова cs Čeština‎ nl Nederlands en English et Eesti fr Français ka ქართული de Deutsch lv Latviešu valoda lt Lietuvių kalba pl Polski ru Русский sk Slovenčina sl Slovenščina
П'ятниця, 02 квітня 2021 16:13

Гостьова лекція фахівця з Управління державної казначейської служби у м. Кременчук

          22.03.2021 р. для студентів, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Фінанси, банківська справа та страхування» відбулася гостьова лекція стейкхолдера, випускниці кафедри обліку і фінансів, головного спеціаліста відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Управління державної казначейської служби у м. Кременчук  Ющенко Олени Василівни.

         Лекція на тему «Особливості казначейського виконання бюджетів в умовах децентралізації» присвячена розгляду фахових компетентностей, які формуються при вивченні дисциплін «Казначейська система» та «Бюджетна система».

 

         Лектор роз’яснювала особливості казначейського виконання бюджетів в умовах децентралізації на прикладі бюджету Кременчуцької міської територіальної громади. Під час лекції акцентовано увагу на казначейському обслуговуванню виконання видаткової частини місцевого  бюджету. На конкретних прикладах показано, як здійснюється контроль за  фінансуванням видатків у Казначействі.

         Лекція відбулася в дружній  і творчій  атмосфері. Викладений матеріал спонукав до жвавої дискусії та викликав зацікавленість у студентів, які відчули важливість і перспективність обраної професії.