П'ятниця, 26 березня 2021 14:09

Участь у вебінарі «Європейські університети 2030: візія та цінності»

Важливість цінностей, стратегічного бачення та впливу університетів на супільство вкотре підтверджена у просторі європейської вищої освіти. 25 березня д.е.н. Ховрак Інна прийняла участь у вебінарі «Європейські університети 2030: візія та цінності» від Європейської асоціації університетів (EUA). До заходу залучились понад 500 представників вищої освіти з усього світу!
Під час вебінару обговорено можливості та інструменти збалансування суспільних цілей з академічною свободою та, зокрема, свободою окремих дослідників, інституційною автономією та академічною доброчесністю. Учасники обмінялись практикою застосуванням цінностей на інституційному рівні та шляхами подолання можливих суперечностей. Спікерами виступили: Michael Murphy, президент EUA, Sijbolt Noorda, президент Ради керуючих Обсерваторії Магна Карта та почесний президент Університету Амстердама, Marcin Palys, член Ради керуючих Обсерваторії Магна Карта та Правління EUA, Astrid Söderbergh Widding, член Ради керуючих Обсерваторії Магна Карта та президент Стокгольмського університету. Модератор: David Lock, генеральний секретар Обсерваторії Магна Карта.
Під час вебінару було обговорено оновлення такого важливого орієнтиру для формування цінностей університетів документу як Магна Карта (MCU2020). Оновлений документ враховував зміни, які впливають на сучасні університети: стабільність та порядок денний ООН 2030, цифрова трансформація, глобальна напруженість, вплив Covid 19.