Середа, 24 березня 2021 17:01

15.03.2021-16.03.2021 на базі КНУ імені Тараса Шевченка в режимі online відбувся міжнародний освітній захід «Open Education Forum».

Форум Відкритої Освіти представляв собою одночасно: міжнародну конференцію для обговорення провідних академічних практик, проектів та програм у сфері освіти; дискусії кращих фахівців, які передбачали обговорення хвилюючих та нагальних проблем, профільні вебінари на актуальну тематику; платформу для комунікації та обміну кращим досвідом стейкхолдерів освітянської сфери: викладачів, студентів, роботодавців та експертів.

Спікерами заходу були: Володимир Бугров, проректор КНУ імені Тараса Шевченка; Валерія Заболотна, ректорка Академії ДТЕК; Іван Примаченко, засновник Prometheus; Єгор Стадний, Віцепрезидент Київської школи економіки; Михайло Винницький, керівник секретаріату НАЗЯВО; Наталія Кривда, директорка Единбурзької бізнес-школи в Україні; Вінсент Гіедрайтіс, професор університету Вільнюсу (Литва); Еліо Узай, професор Університету Кальярі (Італія) та інші.

Протягом 2-х днів відбувалися  панельні дискусії та профільні вебінари, у яких взяли участь викладачі кафедри обліку і фінансів: к.е.н., доц. Глухова В.І. та к.е.н., доц. Онищенко О.В.

15 березня були проведені:

Панельна дискусія «Освіта після пандемії»

Вебінар «Професійне вигорання викладача під час пандемії», який провела Катерина Калениченко, психолог психологічної служби КНУ імені Тараса Шевченка

Панельна дискусія «Сучасні тренди в освітньому середовищі: формальна, неформальна та інформальна освіта»

Вебінар «Як залучити кошти на свої дослідження», панельна дискусія «Партнерство бізнесу та університетів» та вебінар «Акредитація та якість освіти».

16 березня були проведені: панельна дискусія «Якість освіти та академічна доброчесність: чому якісна освіта обов’язково передбачає доброчесність»; вебінар «Проєкт академічної доброчесності від Американських рад: "Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти (Academic IQ)»; вебінар «Кращі практики розвитку трудового потенціалу Східної України»; панельна дискусія «Якість освіти: візія здобувачів»; вебінар «Викладач майбутнього: можливості і виклики».

Загалом участь у форумі взяли спікери та представники з 8 країн світу.