П'ятниця, 19 березня 2021 17:35

Нова податкова накладна та ПДВ-декларація

Викладачі кафедри «Облік і фінанси» регулярно підвищують не тільки науково-педагогічні компетентності, але і професійні. Доцент Онищенко О.В. 03 березня 2021 р. взяла участь у вебінарі «Нова податкова накладна та ПДВ-декларація: чи сталася революція» який проводили Цифрове видавництво MCFR та «Expertus: Головбух».

Нагальність проведення вебінару була пов’язана з тим, що Міністерство фінансів наказом від 02.12.2020 № 734 оновило форми: податкової накладної;  податкової декларації з податку на додану вартість; уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з податку на додану вартість у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок.

Під час вебінару лектор, експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, Нижник Т. розглянула ряд питань: що змінили в податковій накладній, з якої дати складати за новими формами, який вигляд має нова форма декларації, які додатки зникли, коли звітувати по-новому та що загрожує порушникам.