Середа, 10 березня 2021 16:50

Міжнародна співпраця з питань соціальної відповідальності та сталого розвитку

09 березня 2021 року відбулась конференція «Звіти про виконання Декларації соціальної відповідальності університету як інструмент самооцінки». Захід організовано Робочою групою з питань соціальної відповідальності університетів, яка діє при Департаменті з питань сталого розвитку та корпоративної соціальної відповідальності Міністерства фінансів та регіональної політики Польщі. До складу групи входить д.е.н. Інна Ховрак з 2018 року.

Під час конференції відбулась презентація результатів дослідження «Досвід міжнародних академічних центрів у галузі розкриття інформації про соціальну відповідальність університетів». Колектив авторів сформовано із дев’яти осіб, що представляють чотири польські університети (вісім вчених) та однин український університет – Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського (Інна Ховрак).