Середа, 10 березня 2021 16:47

Розвиток освіти та співпраця зі стейкхолдерами

Протягом 9-13 лютого 2021 року відбулась VІ конференція для викладачів та бізнесу Uni-Biz Bridge, яка є платформою для плідної та конструктивної дискусії з актуальних питань розвитку освіти та бізнесу. Це дозволило студентам, науково-педагогічним працівникам та представникам бізнесу посилити співпрацю.

У програмі конференції було передбачено:

– вебінари від компаній роботодавців (JTI, Jooble, Philip Morris, Райф, METRO), спрямовані на виявлення компетенцій майбутнього, покращення якості освіти та мотивації в режимі онлайн;

– панельна дискусія «Вплив онлайн-навчання на освіту: чи буде університет таким самим, як був до карантину».