Неділя, 07 березня 2021 09:02

Корисне та цікаве навчання

Викладачі та студенти кафедри обліку і фінансів високо цінують академічну свободу, розуміючи важливість оновлення навчальних дисциплін на основі наукових досягнень і сучасних практик. Тому для проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Міжнародні фінанси» (викладач: д.е.н. Ховрак І.В.) було застосовано кейс-технології на основі методів ситуаційного аналізу, ігрового проектування та методу дискусії.

Зважаючи на початок впровадження ПРОООН комплексної Спільної програми зі сприяння процесам стратегічного планування та фінансування сталого розвитку в Україні, студенти третього курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» детально ознайомитись із індикаторами досягнення Цілей сталого розвитку та обрали по одній із Цілей для роботи в малих групах.

В результати виконання завдання до кейсів студенти не лише визначили роль основних учасників світової фінансової системи (ТНК та ТНБ, уряд країни, міжнародні організації) у досягненні обраної Цілі, а також обґрунтували механізми співпраці, оптимальні фінансові інструменти та умови їх використання.

Завдяки застосуванню інтерактивних технологій студенти розвинули комунікативні уміння і навички, здатність працювати у команді та прислухатись до альтернативних думок, уміння спільно розв’язувати проблеми, а також навички рефлексії своєї навчальної діяльності.