Понеділок, 01 лютого 2021 09:14

Захист дипломних робіт магістрів

Протягом 21-24 грудня на кафедрі обліку та фінансів успішно пройшов захист дипломних робіт магістрів зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

У зв’язку з роботою в умовах адаптивного карантину захист відбувся у новому онлайн форматі! Представлені здобувачами магістерського ступеня презентації та доповіді зроблені на достатньому рівні. Під час захисту була відчутна позитивна атмосфера, що сприяла дискусії між членами комісії та доповідачами.

Дослідження магістрів проводились на базі підприємств і організацій різних галузей економіки. В дослідженнях були обґрунтовані практичні рекомендації щодо удосконалення організації обліку та аналізу  таких суб’єктів господарювання.

Бажаємо магістрам спеціальності «Облік і оподаткування» наснаги, успіхів та досягнення своєї мети!