П'ятниця, 22 січня 2021 08:11

Можливості професійного розвитку для випускників та викладачів кафедри

Освіта впродовж життя, академічна мобільність та надання можливостей для професійного розвитку випускників та викладачів є важливою складової стратегії розвитку кафедри. 21 січня 2021 року проведено міжнародний семінар «Стипендіальна програма імені Лейна Кіркланда: можливості програми та секрети успішного написання проектів».

Модератори: випускники програми 2016-2017 н.р.:

- Інна Ховрак, д.е.н., доц. кафедри обліку і фінансів, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського;

- Віктор Тринчук, к.е.н., доц., доцент кафедри банківської справи та страхування, Національний університет біоресурсів та природокористування України;

- Оксана Полінкевич, д.е.н., проф., зав. кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, Луцький національний технічний університет.

До 01 березня ще є час для подання заявок для участі у Стипендіальній програмі імені Лейна Кіркланда. Основними критеріями участі є:

- Наявність дворічного досвіду праці в обраній галузі;

- Вік до 40 років (Kirkland Research – до 45 років);

- Диплом магістра / спеціаліста;

- Знання польської / англійської;

- 2 роки після останнього закордонного стажування тривалістю понад 6 місяців.

Коротко про Стипендіальну програму імені Лейна Кіркланда:

- час існування: більше 20 років;

- мета: підтримка розвитку молодих, цілеспрямованих і активних громадян Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії шляхом ознайомлення з польським досвідом системної трансформації та інтеграції з Європейським Союзом;

- тривалість: два семестри навчання в університетах Польщі (у Варшаві, Кракові, Вроцлаві, Познані, Любліні), а також, як мінімум, 2-х тижневе професійне стажування в державних, приватних та громадських організаціях.

Офіційна сторінка Програми https://kirkland.edu.pl/

Дякуємо всім за участь!