Понеділок, 28 грудня 2020 23:21

Захист дипломних робіт магістрів

Протягом 21-27 грудня на кафедрі обліку та фінансів успішно пройшов захист дипломних робіт магістрів зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Цього року захист відбувся у новому онлайн форматі! Однак високий рівень доповідей та насичені презентації дозволили створити атмосферу для професійної дискусії.

Фундаментальні дослідження магістрів сприяли розробці практичних рекомендацій для банківських установ, страхових компаній, ломбардів, промислових та сільськогосподарських підприємств, закладів охорони здоров’я та органів місцевого самоврядування.

Бажаємо нашим магістрам успіхів у подальших звершеннях!