Понеділок, 28 грудня 2020 23:10

Розвиток soft skills в умовах дистанційної освіти

Протягом 16-23 грудня 2020 року проходив курс «Викладачі 4.0: Ефективні підходи для дистанційної освіти». До всеукраїнського проекту долучились та успішно завершили курс п’ять викладачів кафедри:

- д.е.н., доц. Ховрак Інна Вікторівна;

- к.е.н., доц. Онищенко Оксана Василівна;

- к.е.н., доц. Шаповал Людмила Петрівна;

- к.е.н., доц. Хоменко Людмила Миколаївна;

- ст. викл. Циган Раїса Миколаївна.

Курс став чудовою нагодою для розвитку soft skills в умовах дистанційної освіти, адже тематика вебінарів стосувалась питань самомотивації та мотивації студентів, сучасних практик підтримки ментального здоров'я викладачів і студентів, поведінкових моделей, методів групової роботи онлайн. Вебінари також доповнили скарбничку з лайфхаками персональної ефективності та управління часом.