Четвер, 17 грудня 2020 22:45

Участь у міжнародній конференції у Кракові

11 грудня 2020 р. на базі Краківського економічного університету відбулась Міжнародна наукова конференція «Виклики фінансовому сектору в епоху четвертої промислової революції». В межах секції «Управління ризиками та страхування в четвертій промисловій революції» виступила д.е.н., доцент кафедри обліку і фінансів Інна Ховрак, яка висвітлила питання впливу Індустрії 4.0 на страхові компанії, а також умови, які стимулюють до реалізації концепції корпоративної соціальної відповідальності. Також було запропоновано етапи та інструменти діагностики соціальної відповідальності страхових компаній.

Основним завданням конференції був обмін досвідом між дослідниками з України, Польщі, Грузії, Білорусі та Литви у галузі фінансів, управління ризиками та страхування, а також посилення зв’язків між експертами в галузі трансформації міжнародних фінансових ринків під впливом Індустрії 4.0. Спікери конференції також мали можливість прийняти участь у семінарі «Компетенції майбутнього в епоху Революції 4.0».