Четвер, 17 грудня 2020 21:26

Університет та Цілі сталого розвитку

16 грудня 2020 року відбулась Регіональна Євразійська Консультація Eval4Action «Сприяння оцінці у світі невизначеності», яка є платформою для діалогу та зміцнення партнерських відносин регіональних та національних оцінювачів та стейкхолдерів щодо досягнення та оцінювання Цілей сталого розвитку, а також зміцнення національних систем оцінки та прискорення прогресу в реалізації Цілей сталого розвитку. Д.е.н., доцент кафедри обліку і фінансів Інна Ховрак приєдналась до презентацій та групових дискусій. Це була чудова можливість підкреслити роль університетів у досягненні Цілей сталого розвитку та визначити пріоритетні напрями міжсекторної співпраці.