Понеділок, 30 листопада 2020 17:20

Серія вебінарів з академічної доброчесності "Особливості забезпечення академічної доброчесності в умовах онлайн-навчання"

У листопаді 2020 року кафедра обліку і фінансів розпочала серію вебінарів з академічної доброчесності. Карантин не впливає на темп роботи кафедри, а лише дозволяє використати нові можливості для проведення онлайн заходів. Так, 26 листопада було проведено черговий вебінар на тему «Особливості забезпечення академічної доброчесності в умовах онлайн-навчання».

Під час вебінару було обговорено специфіку дотримання академічної доброчесності в навчанні та викладанні в онлайн-форматі, зокрема при підготовці презентацій та лекцій викладачами, виконанні завдань студентами. Також значну увагу учасники вебінару приділили інструментам, які дозволяють налагодити комунікацію та підвищити активність студентів під час онлайн-заходів.