Середа, 25 листопада 2020 08:06

Вебінар «Університетська соціальна відповідальність після пандемії COVID-19»

20 листопада Робоча група з питань соціальної відповідальності університетів (Міністерство фінансів та регіональної політики, Польща) провела надихаючий вебінар «Університетська соціальна відповідальність після пандемії COVID-19». Доцент кафедри обліку і фінансів Інна Ховрак була спікером цієї дивовижної ініціативи!

Вебінар було присвячено ролі соціальної відповідальності університетів у протидії поширенню пандемії COVID-19, а також сферам підтримки внутрішніх та зовнішніх стейкхолдерів університетів у сучасних умовах соціальної ізоляції. Члени Робочої групи та запрошені гості представили можливі сценарії розвитку концепції соціальної відповідальності університету як результат сучасного досвіду управління університетом в умовах пандемії та забезпечення ефективного здійснення освітньої та наукової діяльності.

Вебінар розпочали виступи Домініки Вежбовської (керівник департаменту КСВ та співпраці з неурядовими організаціями апарату міністра, Міністерство фінансів та регіональної політики) та Пьотр Зюлковський (директор відділу управління програмами та проектами Міністра, Міністерство науки та вищої освіти).

Також у виступі Каміля Вишковського (президент мережі Глобального договору ООН в Польщі) було представлено інформацію  щодо ролі університетів у досягненні Цілей сталого розвитку, особлива увага була приділена питанню кліматичних змін.

Вебінар став можливістю обговорити подальшу трансформацію місій університетів у відповідь на сучасні соціально-економічні очікування, а також напрямки державної політики у сфері розвитку вищої освіти.

Спікери та учасники мали можливість обмінятися думками про зміни в пріоритетах та моделях розвитку університетів, а також про їх вплив на суспільство. Доцент кафедри обліку і фінансів Інна Ховрак з 2018 року є експертом Робочої групи з питань соціальної відповідальності університетів.