Неділя, 25 жовтня 2020 09:57

Студент кафедри "Облік і фінанси" - стипендіат Президента України

Солодков Денис − студент групи ОбОп-17-1, навчається за освітньою-професійною програмою «Облік і оподаткування», є відмінником навчання, членом Кременчуцького відділення Федерації дебатів України, організатором дебатних турнірів. Займається науковою діяльністю, брав участь у двох Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт, був переможцем другого туру в 2019 та 2020 рр.. Є автором шести наукових статей у фахових виданнях.

Денис, вітаємо Вас з перемогою, бажаємо подальших досягнень, успіхів в навчанні та творчої наснаги!