П'ятниця, 03 липня 2020 22:51

Зустрічі зі стейкхолдерами

Зустрічі зі стейкхолдерами  та обговорення освітньо-професійних програм  «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування», які реалізуються на кафедрі обліку і фінансів, в контексті їх удосконалення та осучаснення перед затвердженням на засіданні вченої ради університету.

Зустріч гарантів освітньо-професійних програм з головним бухгалтером ПрАТ «Кредмаш» Бихкало О. В.

Зустріч з заступником голови правління, начальником фінансово-економічного управління ПАТ «Укртатнафта», доктором економічних наук  Бабіченко В. В.
Зустріч з заступником голови правління, начальником фінансово-економічного управління ПАТ «Укртатнафта», доктором економічних наук  Бабіченко В. В.

Зустріч з начальником фінансово-економічного управління ПрАТ «Кременчуцький колісний завод»  Оськіним Р.Г.
Зустріч з начальником фінансово-економічного управління ПрАТ «Кременчуцький колісний завод»  Оськіним Р.Г.

Зустріч із заступником головного бухгалтера ПрАТ «Кременчуцький колісний завод» Головко В.І.

Зустріч із начальником Управління Державної казначейської служби України у м. Кременчук Лощенко С.В.

Зустріч із начальником  директором Департаменту страхування в м. Кременчук ПрАТ "УПСК"  Соломка О.С.
Зустріч із директором Департаменту страхування в м. Кременчук ПрАТ "УПСК"  Соломка О.С.

За результатами плідного обговорення представники стейкхолдерів надали свої рецензії та відгуки на запропоновані до розгляду оновлені  освітньо-професійні програми «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціальностями відповідно 071 «Облік і оподаткування»    і  072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Детальніше в цій категорії: « ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ БЕЗ ЗНО