Середа, 13 травня 2020 07:36

ВСТУПНІ ІСПИТИ ДО МАГІСТРАТУРИ

Доводимо до вашого відома, що реєстрація для складання єдиного вступного з іноземної мови (ЄВІ), єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) розпочинається з 9:00 12 травня та закінчується о 18:00 05 червня 2020 року.

ПОРЯДОК ДІЙ ВСТУПНИКІВ ПІД ЧАС РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЄВІ ТА ЄФВВ

1. У терміни, відведені для реєстрації, на електронну адресу Приймальної комісії КрНУ (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або Факультету економіки і управління (для випускників КрНУ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) надіслати скановані копії (фотокопії):

- заповненої заяви-анкети  (бланк заяви-анкети), (зразок ЄВІ) ;

- документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що посвідчують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;

- облікової картки платника податків (за наявності);

- фотокартку для документів (кольорову або чорно-білу, розміром 3х4 см, без куточка) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;

- документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

- медичного висновку за формою № 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання).

У темі листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові.

В тексті листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової карти платника податків (за наявності).

Підготовлений пакет документів надсилати виключно з електронної пошти, яка зазначена у заяві-анкеті.

1. Отримати відповідь від представника Приймальної комісії КрНУ про отримання надісланих документів та їх відповідність.
  2. Отримати сканкопію екзаменаційного листка та перевірити інформацію, що зазначена в ньому, та в разі виявлення помилок звернутись до Приймальної комісії КрНУ для виправлення.

Оформлений екзаменаційний листок зберігається в Приймальній комісії та видається вступнику особисто. Місце та час видачі екзаменаційних листків буде визначено пізніше. Факт видачі фіксується в журналі видачі екзаменаційних листків.

Оформлений екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо вступником буде зазначено про таку необхідність у Заяві-анкеті.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами Приймальної комісії: (0536) 75 86 96, (067) 400 01 63. Адреса Приймальної комісії: м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20, кім. 2101

(096) 7720233 – Семеніхіна Вікторія Вікторівна – відповідальний за реєстрацію на ЄВІ по факультету економіки і управління.