Четвер, 23 квітня 2020 11:58

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ II ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ І ЇХ НАУКОВИХ КЕРІВНИКІВ!!!

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ II ТУРУ

У 2019-2020 н.р.  студенти  кафедри обліку і фінансів, які здобувають фахову освіту  зі спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», приймали участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за  12 спеціальностями.

Призові місця вибороли з 5 спеціальностей.

1. Студентка Гомулко Н.В. (гр.ФБС-16-1) 3 місце  зі спеціальності «Фінанси і кредит» (Київський національний торговельно-економічний університет, м. Київ).

Науковий керівник – к.е.н., доцент Глухова В.І.

1. Студентка Ігнатова А.В. (гр.ФБС-18-1)   - 3 місце  зі спеціальності  «Управління персоналом і економіка праці» (Тернопільський національний економічний університет, м. Тернопіль).

Науковий керівник – к.е.н., доцент Шаповал Л.П.

1. Студент Солодков Д.Є. (гр. ОбОП-17-1) - 3 місце зі спеціальності «Управління проектами і програмами» (Львівський національний аграрний університет).

Науковий керівник – ст. викладач Циган Р.М.

1.  Студентка Кравченко Х.В. (гр. ФБС-18-1) -  3 місце зі спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» (Полтавська державна аграрна академія, м. Полтава)

Науковий керівник – к.е.н., доцент Глухова В.І.

1. Студент Похитон І.В. (гр. ФБС-16-1) - 3 місце зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

(Київський національний університет технологій і дизайну, м. Київ)

Науковий керівник – ст. викладач Циган Р.М.

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЗИЧИМО ПОДАЛЬШИХ  НАУКОВИХ ДОСЯГНЕНЬ!!!

Детальніше в цій категорії: « Терміни проведення ЗНО-2020 ВІТАЄМО »