Четвер, 12 грудня 2019 09:31

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ КАЗНАЧЕЙСТВА З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПРАВ ЛЮДИНИ

12 грудня 2019 р. з нагоди Міжнародного дня прав людини на кафедрі «Облік і фінанси» відбулася зустріч викладачів і студентів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» і 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з начальником Управління Державної казначейської служби України у місті Кременчук Лощенко Світланою Вікторівною і головним спеціалістом-юристконсультом цього Управління Овчаренко Юлією Петрівною.

Зустріч була присвячена реалізації та захисту прав людини в межах компетенції Управління Державної казначейської служби України у

м. Кременчуці Полтавської області.

Світлана Вікторівна та Юлія Петрівна розповіли, яким чином, поряд із виконанням головного завдання УДКСУ у м. Кременчуці – реалізації державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, в Управлінні на постійній основі надається правова допомога громадянам шляхом особистих прийомів керівництвом та працівниками органів Казначейства.

Викладачі та студенти після виступів задавали численні запитання, на які отримали змістовні відповіді.

Зустріч виявила зацікавленість і була корисною для всіх присутніх.