П'ятниця, 21 лютого 2020 18:08

Вітаємо випускників-магістрів кафедри обліку і фінансів!

21 лютого2020 року на факультеті економіки і управління відбулися святкові урочистості. В цей день 45 випускників спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 25 випускників спеціальності «Облік і оподаткування» отримали дипломи про здобуття освітнього ступеня магістр.

Щирі вітання та найкращі побажання висловили випускникам ректор університету,  доктор технічних наук, професор Загірняк Михайло Васильович,  декан ФЕУ доктор економічних наук, професор Почтовюк  Андрій Борисович, завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Глухова Валентина Іванівна.

Слова вдячності викладачам кафедри за сумлінну працю, професіоналізм, доброзичливість,турботу, відданість своїй справі і отримані знання  від імені випускників висловила Світлана Кобеняк.

Колектив кафедри обліку і фінансів бажає магістрам нових звершень, втілення в життя найсміливіших сподівань, реалізації задумів і творчих злетів, добробуту і злагоди в родинах!

Нехай знання, навички і вміння, отримані в університеті, сприяють   професійному успіху і досягненню бажаних висот!