39614, м. Кременчук, Бульвар Пушкіна, 3
(V корпус КрНУ), ауд. 5510.

Телефон кафедри: (05366) 3-41-80
e-mail: kaffin2013@mail.ru
uk Українська be Беларуская мова cs Čeština‎ nl Nederlands en English et Eesti fr Français ka ქართული de Deutsch lv Latviešu valoda lt Lietuvių kalba pl Polski ru Русский sk Slovenčina sl Slovenščina
П'ятниця, 22 грудня 2017 14:57

Семінар для викладачів «Як викладати корпоративну соціальну відповідальність та Цілі сталого розвитку»

14 грудня 2017 р. за підтримки Інституту вищої освіти, ПРООН в Україні та Центру «Розвиток КСВ» відбувся семінар «Як викладати корпоративну соціальну відповідальність та Цілі сталого розвитку».

З вітальним словом виступили:

- Софія Авдейчикова, радник директора ПРООН в Україні з питань ЦСР;

- Світлана Калашнікова, директор Інституту вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор;

- Марина Саприкіна, Директор Центру «Розвиток КСВ».

В процесі обговорення учасники навели виклики та проблеми викладання корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) в університетах, а також запропонували заходи та ініціативи, здатні залучити більше студентів до вивчення КСВ. Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського на семінарі представляла к.е.н., доц. кафедри обліку та фінансів Інна Ховрак, яка ознайомила учасників з досвідом Польщі: інтеграцією КСВ у різні освітні програми, методиками викладання, важливістю та декларацією соціальної відповідальності університетів.

Організатори презентували книгу «КСВ в конфліктні часи», яка була підготовлена за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки. Учасники семінару отримали можливість ознайомитись з досвідом Швеції у викладанні та інтеграції Цілей сталого розвитку за допомогою майстер класу Клавдії Шевелюк, співзасновника «Responsible Future», консультанта зі сталого розвитку на тему: «Колективна і персональна трансформація крізь призму Цілей сталого розвитку».

Конференція дозволила поглибити співпрацю з українськими колегами. За результатами участі було отримано сертифікат.