Вівторок, 03 грудня 2019 09:12

Міжнародний форум

2-3 грудня 2019 р. на базі кафедри «Облік і фінанси» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся Міжнародний форум ««Актуальні проблеми та перспективи розвитку національного господарства в умовах глобальної нестабільності».

Мета її проведення полягала в теоретичному узагальненні наукових досліджень та розробці практичних рекомендацій з питань розвитку економіки в умовах глобалізаційних змін.

Надійшло до організаційного комітету і рекомендовано до друку – 83 доповіді.

Співорганізаторами конференції були:

- Вроцлавський економічний університет (Польща)

- Євразійський національний університет ім. Л.М. Гумільова (Казахстан)

- Барановицький державний університет (Республіка Білорусь)

- Вільнюська колегія/Університет прикладних наук (Литва)

- ЧУ Академия «Bolashaq» (Казахстан)

- Поліський державний університет (Республіка Білорусь)

- ЗО Брестський державний університет ім. А.С. Пушкіна (Республіка - Білорусь)

- Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (Україна)

- Тернопільський національний економічний університет (Україна)

- Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського (Україна)

Конференція включала наступні тематичні напрямки:

1.  Стратегія сталого розвитку України в умовах геополітичних

викликів - 6 доповідей (керівник секції: Дідур С.В., д.е.н., проф. кафедри обліку і фінансів)

2. Проблеми та перспективи розвитку національної та світової фінансових систем – 19 доповідей (керівник секції: Глухова В. І., к.е.н., доц., зав. кафедрою обліку і фінансів)

3. Розвиток банківського сектору та іншого фінансового посередництва в умовах глобальної нестабільності – 13 доповідей (керівник секції: Шаповал Л. П., к.е.н., доц. кафедри обліку і фінансів)

4. Розвиток обліково-аналітичної діяльності економічних суб’єктів в умовах реформування національного господарства – 21 доповідь (керівник секції: Касич А.О., д.е.н., проф. кафедри обліку і фінансів)

5. Маркетингова складова стійкого розвитку національної

економіки – 2 доповіді (керівник секції: Труніна І.М., д.е.н., проф., зав. кафедри бізнес адміністрування, маркетингу і туризму)

6. Проблеми та перспективи розвитку економіки  та

менеджменту - 17 доповідей (керівник – Хоменко М. М., д.е.н., проф., зав. кафедрою менеджменту)

7. Перспективи розвитку туризму: теорія, методологія,

практика – 5 доповідей (керівник секції: Труніна І.М., д.е.н., проф., зав. кафедри бізнес адміністрування, маркетингу і туризму)

За результатами роботи конференції сформовано збірку тез доповідей, в якій представлено результати дослідження актуальних питань розвитку економіки в умовах глобальної нестабільності.

Детальніше можна дізнатись тут:http://oif.kdu.edu.ua/naukovi-zakhody