Середа, 23 жовтня 2019 05:52

Музей українського живопису

5 жовтня 2019 року викладачі кафедри Онищенко О.В. та Ткаченко І.В. разом зі студентами відвідали музей українського живопису та фестиваль шоколаду та кави «Солодкий жовтень» у м. Дніпро.

Музей українського живопису – приклад успішного культурологічного проекту. Відкриття закладу, активна виставкова робота та прогресивний розвиток музею ще раз доводить - навіть в умовах кризи цілком реально реалізовувати мистецькі ініціативи, заряджати суспільство культурологічною інформацією, та енергією творчості.

Ядром колекції Музею українського живопису – є твори відомих художників дніпропетровської школи, що жили і творили у другій половині 20-століття.

Незвичайний арт- об’єкт – бронзове вухо Ван Гога.

Вухо – не просте, а таке, що здійснює бажання. Вухо виконано з бронзи, навколо нього фактурний фон, виконаний у техніці гарячої емалі. Для  яркого бекграунду художниця використала кольори, які можна побачити на видатній картині Вінсента ван Гога «Зоряна ніч».

Всі були у захваті. Концентрації мистецтва у такій кількості, ще й у вільному доступі не бачили ніколи. Охоче фотографувалися біля творів, робили селфі і дякували за таку можливість зануритися у мистецьку атмосферу.

Музей українського живопису – приклад успішного культурологічного проекту. Відкриття закладу, активна виставкова робота та прогресивний розвиток музею ще раз доводить — навіть в умовах кризи цілком реально реалізовувати мистецькі ініціативи, заряджати суспільство культурологічною інформацією, та енергією творчості.

Музей українського живопису було відкрито 10 жовтня 2013-го, сьогодні це сучасний креативний арт-майданчик, справжній епіцентр культурного життя Дніпра. Відкриті музейні фонди, три поверхи виставкового простору, майстерні, музейний простір та Сад скульптур. Понад 5000 художніх творів складають нині основу музейного зібрання. Це живопис, графіка, художня емаль та скульптура. Колекція постійно оновлюється новими надходженнями витворів мистецтва.

В галереї при Музеї завжди можна придбати оригінальний авторський витвір із сертифікатом музейного зразка, що стане чудовою інвестицією, прикрасою в інтер’єрі, або подарунком близькій людині.

Детальніше в цій категорії: « Міжнародний форум Міжнародний форум »