Середа, 24 квітня 2019 10:39

УЧАСТЬ У ТОЛОЦІ

20 квітня 2019 р. студенти кафедри обліку і фінансів (гр. ФБС-18-1) взяли участь у весняній толоці, Екологічна акція «Зелена толока» проходить у рамках загальнодержавного Дня довкілля.

Нагадаємо, толока – давній український звичай. Її організовували для виконання термінових робіт, що вимагали значної кількості осіб: збирання врожаю, вирубування лісу, спорудження будинків, спільний випас худоби тощо. Іноді толоку використовували для проведення громадських робіт (будування церков, шкіл, читалень, доріг тощо).
Студентська молодь КрНУ організовано була залучена до прибирання території на набережній Дніпра, де і відбулася «Зелена толока 2019».

Студенти працювали дружно й згуртовано під керівництвом доцента кафедри Хоменко Л.М.

Невдовзі відведена для прибирання територія була чистою, а студенти задоволені своїм внеском у забезпечення благоустрою території нашого міста.