П'ятниця, 19 квітня 2019 09:01

Вітаємо з перемогою студентку кафедри «Облік і фінанси»!

28 березня 2019 р. в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбулась підсумкова конференція з підведення підсумків ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм». Загалом на конкурс було подано 106 робіт із різних університетів України.

На підставі оцінки поданих робіт та виступів учасників конкурсна комісія визначила переможців. Студентка гр. ФБС-17-1 Звонова Юлія посіла ІІІ місце та нагороджена дипломом ІІІ ступеня (науковий керівник – к.е.н., доц. Ховрак І. В.).

Щиро вітаємо з перемогою і бажаємо подальших успіхів!