Четвер, 28 лютого 2019 18:09

Успішне проходження акредитації

Успішне проходження акредитації освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2018 р. № 3086-л «Про проведення акредитаційної експертизи» експертна комісія МОН України у складі:
Височан Олег Степанович - професор кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» доктор економічних наук, доцент;
Гоголь Тетяна Анатоліївна - професор кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Чернігівського національного технологічного університету, доктор економічних наук, доцент

у період з 16 січня по 18 січня 2019 року на місці перевірила та зробила позитивний висновок щодо можливості акредитації освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 25 лютого 2019 р.
№ 242 затверджено рішення Акредитаційної комісії від 19 лютого
2019 р. протокол № 134. Згідно з пунктом 3 протоколу, з урахуванням результатів обговорення на засіданнях Міжгалузевої експертної ради з вищої освіти та Акредитаційної комісії оподаткування» освітньо-професійна програма «Облік і оподаткування» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти визнана акредитованою в КрНУ імені Михайла Остроградського.

Таким чином, кафедра обліку і фінансів продовжуватиме підготовку магістрів за освітньо-професійною програмою «Облік і оподаткування» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування», а також за освітньо-професійною програмою «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», акредитація якої успішно пройшла у 2018 році.