Четвер, 28 лютого 2019 18:06

Урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам кафедри обліку і фінансів

22 лютого 2019 року на факультеті економіки і управління відбулись святкові урочистості з нагоди випуску магістрів денної та заочної форми навчання. Щирі та теплі вітання в цей день випускники отримали від декана, доктора економічних наук, професора Почтовюка Андрія Борисовича та завідувача кафедри обліку і фінансів, кандидата економічних наук, доцента Глухової Валентини Іванівни.

Родина випускників кафедри обліку і фінансів поповнилася 25 магістрами спеціальності 071 «Облік і оподаткування» та 36 магістрами спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», серед яких 5 випускників отримали дипломи з відзнакою!

Шановні випускники! Ми бажаємо професійного та особистісного зростання, успіхів у досягненні запланованого! Ми з радістю чекатимемо Вас на кафедрі і в Університеті у якості друзів, партнерів та колег!