Вівторок, 26 лютого 2019 06:28

В рамках програми Єросоюзу Еразмус +

Академічна мобільність студентки кафедри обліку і фінансів спеціальності «Облік і аудит» Зеленської Владислави в рамках програми Єросоюзу Еразмус +

Протягом осіннього семестру 2018-2019 н.р. студентка четвертого курсу гр. ОА-15-1 Зеленська В. в рамках програми Еразмус+ перебувала на навчанні в Університеті Матея Бела в Банська Бистріца, Словаччина.

Студентка ділиться своїми враженнями.

Мене звати Зеленська Владислава. Я навчаюсь на четвертому курсі факультету Економіки та Управління за спеціальністю «Облік і Аудит». У 2018 році мені запропонували поїхати на міжнародну практику в Словаччину за програмою «Erasmus+». Навчання в університеті проводилося на англійській мові. Всі завдання, презентації та лекції подавалися в електронній формі. Як тільки я приїхала в Словаччину першим на що я звернула увагу були неймовірна краса природи та захоплююча велич гір. Це неймовірний досвід, який я запам’ятаю на все життя. Нові знайомства зі студентами різних країн (Туреччина, Бельгія, Іспанія, Франція, Італія, Польща, Румунія, Німеччина та багато інших), обмін культурами, традиціями, поглядами та знаннями наповнювали наше життя яскравими та надзвичайно захоплюючими враженнями.

Наш відпочинок був дуже активним та цікавим. Ми багато подорожували, відвідували надзвичайно гарні місця, вперше спробували такий екстремальний вид спорту як джампінг, брали участь у заході «Dog Walking», де турбувалися про собачок з притулку, гуляли з ними та насолоджувалися неймовірною красою природи.

Мені випала нагода взяти участь у дуже пізнавальному та захоплюючому заході під назвою «International village». Кожен зі студентів представляв свою країну, розповідав про її особливості та цікаві факти, а родзинкою цього заходу було приготування традиційних страв. Ми готували борщ та вареники і отримали друге місце серед усіх країн.

Ми стали справжньою родиною, багато часу проводили разом, як на парах так і у вільний час. За цей час накопичилося багато спогадів та незабутніх моментів. Приємно усвідомлювати, що тепер в багатьох країнах можна зустріти знайомих та хороших друзів.