Понеділок, 27 листопада 2017 14:28

Семінар в Національному Банку України

Національний Банк України проводив 6 – 7 листопада 2017 року семінар на тему «Реформи у нагляді та запровадження макропруденційного  регулювання в банківському секторі України» для викладачів вищих навчальних закладів України. До Навчального центру Національного Банку України від КрНУ була направлена к.е.н., доцент кафедри «Облік і фінанси» Шаповал Людмила Петрівна.

Мета семінару: висвітлення останніх змін у наглядовій політиці Національного банку, зокрема останніх тенденцій у банківському секторі, перспектив запровадження нових інструментів. Керівником семінару був директор Департаменту фінансової стабільності Віталій Васильович Ваврищук. Також перед викладачами ВНЗ України виступали представники департаментів ліцензування, методології, банківського нагляду, управління ризиками, статистики та звітності. Найбільш цікавими були виступи заступника Голови НБУ Катерини Рожкової, експерта Світового банку Вахе Варденяна та Голови правління Райффайзен банк Аваль, члена правління Європейської бізнес асоціації Володимира Лавренчука.

На семінар було запрошено близько 50 викладачів ВНЗ України.

По закінченню семінару запрошені отримали сертифікат щодо навчання з курсу «Реформи у нагляді та запровадження макропруденційного  регулювання в банківському секторі України».

Також програмою семінару була передбачена екскурсія до музею грошей НБУ та Сховища № 1 Державної скарбниці України.

Детальніше в цій категорії: 23-тє засідання Програмного комітету »