26-тє засідання Програмного комітету «Малі та середні підприємства. Доступ до фінансових ризиків»

З 23 по 30 листопада 2019 року доц. кафедри обліку і фінансів Інна Ховрак прийняли участь у Економічному тижні, що відбувся в Університеті прикладних наук (м. Вільнюс, Литва)

Вівторок, 03 грудня 2019 09:12

Міжнародний форум

2-3 грудня 2019 р. на базі кафедри «Облік і фінанси» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся Міжнародний форум ««Актуальні проблеми та перспективи розвитку національного господарства в умовах глобальної нестабільності»

Середа, 23 жовтня 2019 05:52

Музей українського живопису

5 жовтня 2019 року викладачі кафедри Онищенко О.В. та Ткаченко І.В. разом зі студентами відвідали музей українського живопису та фестиваль шоколаду та кави «Солодкий жовтень» у м. Дніпро.

23-тє засідання Програмного комітету «Малі та середні підприємства. Доступ до фінансових ризиків»

11 вересня 2019 року у місті Брюссель, Бельгія, відбулось 23-тє засідання Програмного комітету «Малі та середні підприємства. Доступ до фінансових ризиків». Доцент кафедри обліку і фінансів Ховрак І.В. прийняла участь у засіданні у якості експерта від України

Середа, 09 жовтня 2019 09:22

Міжнародний форум

Запрошуємо науково-практичних працівників вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти, аспірантів та здобувачів, державних службовців, представників бізнесу та громадських організацій взяти участь у роботі Міжнародного форуму «Актуальні проблеми та перспективи розвитку національного господарства в умовах глобальної нестабільності», який відбудеться 02-03 грудня 2019 року.

Середа, 24 квітня 2019 10:39

УЧАСТЬ У ТОЛОЦІ

20 квітня 2019 р. студенти кафедри обліку і фінансів (гр. ФБС-18-1) взяли участь у весняній толоці, Екологічна акція «Зелена толока» проходить у рамках загальнодержавного Дня довкілля.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2018 р. № 1010 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році» Житомирський державний технологічний університет призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво».

28 березня 2019 р. в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбулась підсумкова конференція з підведення підсумків ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм». Загалом на конкурс було подано 106 робіт із різних університетів України.

Четвер, 07 березня 2019 10:17

УМОВИ ВСТУПУ

Запрошуємо на навчання випускників-бакалаврів отримати повну вищу освіту, а також усіх бажаючих – другу вищу освіту зі спеціальностей

Успішне проходження акредитації освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти

22 лютого 2019 року на факультеті економіки і управління відбулись святкові урочистості з нагоди випуску магістрів денної та заочної форми навчання. Щирі та теплі вітання в цей день випускники отримали від декана, доктора економічних наук, професора Почтовюка Андрія Борисовича та завідувача кафедри обліку і фінансів, кандидата економічних наук, доцента Глухової Валентини Іванівни.

Вівторок, 26 лютого 2019 06:37

ЗАЯВКА УЧАСНИКА

VІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції
«Фінансове забезпечення діяльності суб’єктів господарювання»