39614, м. Кременчук, Бульвар Пушкіна, 3
(V корпус КрНУ), ауд. 5510.

Телефон кафедри: (05366) 3-41-80
e-mail:kaffin5510@gmail.com
uk Українська be Беларуская мова cs Čeština‎ nl Nederlands en English et Eesti fr Français ka ქართული de Deutsch lv Latviešu valoda lt Lietuvių kalba pl Polski ru Русский sk Slovenčina sl Slovenščina

Для кафедри обліку і фінансів пріоритетним є не лише професійний розвиток власних викладачів, а також сприяння розвитку викладацької майстерності викладачів інших закладів вищої освіти. Тому в рамках угоди про співробітництво між Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського і Приватною установою Академія «Bolashaq» (м. Караганда, Казахстан) кафедра організувала та провела міжнародне стажування для викладачів даної Академії.

Спікерами виступили: зав. каф., к.е.н. Глухова В. І., проф., д.е.н. Загірняк Д. М., доц., д.е.н. Ховрак І. В., доц., к.е.н. Крот Л. М., доц., к.е.н. Онищенко О. В., доц., к.е.н. Хоменко Л. М., доц., к.е.н. Шаповал Л. П., доц., к.е.н. Яценко Н. М. Протягом січня-лютого 2021 року було проведено вебінари з тематики облікових та фінансових дисциплін, інтерактивних методів викладання та гейміфікації освітнього процесу, механізмів забезпечення академічної доброчесності та студентоцентрованого підходу.

Також при проведенні підсумкового круглого столу було обговорено тенденції розвитку спеціальностей «Облік та оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування», сучасні потреби ринку праці та їх національні й регіональні особливості. В результаті, міжнародне стажування дозволило здійснити обмін досвідом щодо формування освітніх програм та індивідуальних освітніх траєкторій в Україні та Казахстані.

Понеділок, 01 лютого 2021 09:14

Захист дипломних робіт магістрів

Протягом 21-24 грудня на кафедрі обліку та фінансів успішно пройшов захист дипломних робіт магістрів зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

У зв’язку з роботою в умовах адаптивного карантину захист відбувся у новому онлайн форматі! Представлені здобувачами магістерського ступеня презентації та доповіді зроблені на достатньому рівні. Під час захисту була відчутна позитивна атмосфера, що сприяла дискусії між членами комісії та доповідачами.

Дослідження магістрів проводились на базі підприємств і організацій різних галузей економіки. В дослідженнях були обґрунтовані практичні рекомендації щодо удосконалення організації обліку та аналізу  таких суб’єктів господарювання.

Бажаємо магістрам спеціальності «Облік і оподаткування» наснаги, успіхів та досягнення своєї мети!

 

 

Освіта впродовж життя, академічна мобільність та надання можливостей для професійного розвитку випускників та викладачів є важливою складової стратегії розвитку кафедри. 21 січня 2021 року проведено міжнародний семінар «Стипендіальна програма імені Лейна Кіркланда: можливості програми та секрети успішного написання проектів».

Модератори: випускники програми 2016-2017 н.р.:

- Інна Ховрак, д.е.н., доц. кафедри обліку і фінансів, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського;

- Віктор Тринчук, к.е.н., доц., доцент кафедри банківської справи та страхування, Національний університет біоресурсів та природокористування України;

- Оксана Полінкевич, д.е.н., проф., зав. кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, Луцький національний технічний університет.

До 01 березня ще є час для подання заявок для участі у Стипендіальній програмі імені Лейна Кіркланда. Основними критеріями участі є:

- Наявність дворічного досвіду праці в обраній галузі;

- Вік до 40 років (Kirkland Research – до 45 років);

- Диплом магістра / спеціаліста;

- Знання польської / англійської;

- 2 роки після останнього закордонного стажування тривалістю понад 6 місяців.

Коротко про Стипендіальну програму імені Лейна Кіркланда:

- час існування: більше 20 років;

- мета: підтримка розвитку молодих, цілеспрямованих і активних громадян Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії шляхом ознайомлення з польським досвідом системної трансформації та інтеграції з Європейським Союзом;

- тривалість: два семестри навчання в університетах Польщі (у Варшаві, Кракові, Вроцлаві, Познані, Любліні), а також, як мінімум, 2-х тижневе професійне стажування в державних, приватних та громадських організаціях.

Офіційна сторінка Програми https://kirkland.edu.pl/

 

Дякуємо всім за участь!

Понеділок, 28 грудня 2020 23:21

Захист дипломних робіт магістрів

Протягом 21-27 грудня на кафедрі обліку та фінансів успішно пройшов захист дипломних робіт магістрів зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Цього року захист відбувся у новому онлайн форматі! Однак високий рівень доповідей та насичені презентації дозволили створити атмосферу для професійної дискусії.

Фундаментальні дослідження магістрів сприяли розробці практичних рекомендацій для банківських установ, страхових компаній, ломбардів, промислових та сільськогосподарських підприємств, закладів охорони здоров’я та органів місцевого самоврядування.

Бажаємо нашим магістрам успіхів у подальших звершеннях!

 

 

 

 


Протягом 16-23 грудня 2020 року проходив курс «Викладачі 4.0: Ефективні підходи для дистанційної освіти». До всеукраїнського проекту долучились та успішно завершили курс п’ять викладачів кафедри:

- д.е.н., доц. Ховрак Інна Вікторівна;

- к.е.н., доц. Онищенко Оксана Василівна;

- к.е.н., доц. Шаповал Людмила Петрівна;

- к.е.н., доц. Хоменко Людмила Миколаївна;

- ст. викл. Циган Раїса Миколаївна.

Курс став чудовою нагодою для розвитку soft skills в умовах дистанційної освіти, адже тематика вебінарів стосувалась питань самомотивації та мотивації студентів, сучасних практик підтримки ментального здоров'я викладачів і студентів, поведінкових моделей, методів групової роботи онлайн. Вебінари також доповнили скарбничку з лайфхаками персональної ефективності та управління часом.

 

 

11 грудня 2020 р. на базі Краківського економічного університету відбулась Міжнародна наукова конференція «Виклики фінансовому сектору в епоху четвертої промислової революції». В межах секції «Управління ризиками та страхування в четвертій промисловій революції» виступила д.е.н., доцент кафедри обліку і фінансів Інна Ховрак, яка висвітлила питання впливу Індустрії 4.0 на страхові компанії, а також умови, які стимулюють до реалізації концепції корпоративної соціальної відповідальності. Також було запропоновано етапи та інструменти діагностики соціальної відповідальності страхових компаній.

 

Основним завданням конференції був обмін досвідом між дослідниками з України, Польщі, Грузії, Білорусі та Литви у галузі фінансів, управління ризиками та страхування, а також посилення зв’язків між експертами в галузі трансформації міжнародних фінансових ринків під впливом Індустрії 4.0. Спікери конференції також мали можливість прийняти участь у семінарі «Компетенції майбутнього в епоху Революції 4.0».

 

Сторінка 1 із 3