Вівторок, 17 грудня 2019 16:32

Стажування та участь у Економічному тижні у Литві

З 23 по 30 листопада 2019 року доц. кафедри обліку і фінансів Інна Ховрак прийняли участь у Економічному тижні, що відбувся в Університеті прикладних наук (м. Вільнюс, Литва).
Економічний тиждень – це місце зустрічі студентів, викладачів та представників бізнесу. Це можливість поєднати теорію та практику, важливі теми та дискусії. Цей тиждень дав можливість обговорити зі студентами та колегами роль інновацій у регіональному розвитку, концепцію розумних міст та потенціал молодіжних стартапів. Спілкування з чудовими студентами та чудовим персоналом залишає надзвичайно приємні емоції.

Протягом візиту вдалось провести робочі зустрічі та окреслити перспективи співпраці при розробці спільних міжнародних проектів у галузі освіти та науки. Також Інна Ховрак отримала сертифікат про проходження міжнародного стажування (30 год.): впровадження та оцінювання онлайн-викладання та навчання; етика та аналітика даних; міжособистісна / групова / масова комунікація.

Детальніше в цій категорії: « Міжнародний форум