39614, м. Кременчук, Бульвар Пушкіна, 3
(V корпус КрНУ), ауд. 5510.

Телефон кафедри: (05366) 3-41-80
e-mail: kaffin2013@mail.ru
uk Українська be Беларуская мова cs Čeština‎ nl Nederlands en English et Eesti fr Français ka ქართული de Deutsch lv Latviešu valoda lt Lietuvių kalba pl Polski ru Русский sk Slovenčina sl Slovenščina
Вівторок, 17 грудня 2019 16:32

Стажування та участь у Економічному тижні у Литві

З 23 по 30 листопада 2019 року доц. кафедри обліку і фінансів Інна Ховрак прийняли участь у Економічному тижні, що відбувся в Університеті прикладних наук (м. Вільнюс, Литва)

З 23 по 30 листопада 2019 року доц. кафедри обліку і фінансів Інна Ховрак прийняли участь у Економічному тижні, що відбувся в Університеті прикладних наук (м. Вільнюс, Литва).
Економічний тиждень – це місце зустрічі студентів, викладачів та представників бізнесу. Це можливість поєднати теорію та практику, важливі теми та дискусії. Цей тиждень дав можливість обговорити зі студентами та колегами роль інновацій у регіональному розвитку, концепцію розумних міст та потенціал молодіжних стартапів. Спілкування з чудовими студентами та чудовим персоналом залишає надзвичайно приємні емоції.

 

 

 

 

Протягом візиту вдалось провести робочі зустрічі та окреслити перспективи співпраці при розробці спільних міжнародних проектів у галузі освіти та науки. Також Інна Ховрак отримала сертифікат про проходження міжнародного стажування (30 год.): впровадження та оцінювання онлайн-викладання та навчання; етика та аналітика даних; міжособистісна / групова / масова комунікація.

 


Детальніше в цій категорії: « Міжнародний форум