КАФЕДРА «ОБЛІК І ФІНАНСИ»

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Міжнародна діяльність викладачів і студентів кафедри

Важливо зазначити активну міжнародну діяльність викладачів кафедри обліку і фінансів протягом останніх років. Так, доцент Загірняк Д.М. прийняв участь у Програмі «2015 Academic Integrity Program» Державного департаменту США (США, Вашингтон, Питсбург, Солт Лейк Сіті, Бостон); (лютий 2015 р.), у Програмі «2015 Gansu International Fellowship Program» (КНР, провінція Гансу) (червень-липень 2015 р.).

Професор Касич А.О. і доцент Ховрак І.В. у лютому-березні 2016 р. пройшли науково-педагогічне стажування в Інституті технології та бізнесу     (м. Чеське Будейовице, Чеська республіка).

У 2016-2017 н.р. професор Почтовюк А.Б., доценти кафедри Ховрак І.В. і Загірняк Д.М. взяли участь у Програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України (Сполучене Королівство), реалізація проекту «Комплексний підхід до системи забезпечення якості вищої освіти».

Доцент Ховрак І.В. протягом 2016-2017 н.р. приймала участь у Програмі ім. Лейна Кіркланда (м. Краків, Ягелонський університет, Республіка Польща).

Також варто зазначити:

- участь доцента Загірняка Д.М. у роботі І Літньої школи під назвою «Education Research: Communication, Grant-writing, Methodology and Publications», організованої Українською асоціацією дослідників освіти в межах реалізації проекту Enhancing Higher Education Reform in Ukraine (серпень 2016 р.);

- наукове стажування доцента Ховрак І.В. в Університеті Томаса Бати, у т.ч. апробація курсу лекцій з навчальної дисципліни «Розробка стратегічної програми з корпоративної соціальної відповідальності» англійською мовою 8 год. (м. Злін, Чеська республіка) (квітень 2017 р.);

- участь доцента Ховрак І.В. у якості експерта проекту «Освіта та популяризація корпоративної соціальної відповідальності» (Міністерство

Розвитку Польщі) (протягом 2017 р.); у роботі І Зимової школи під назвою

«Європейські індикатори якості освітніх досліджень», яка відбулась в рамках

реалізації проекту Еразмус+ напряму Жан Моне «Європейські індикатори

якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні»

та за фінансової підтримки Європейського Союзу (січень 2018 р.);

- академічна мобільність  доцента Загірняка Д.М. та  доцента Ховрак І.В. в рамках програми Еразмус+ у Abertay University (Данді, Шотландія, Великобританія): вивчення інноваційних методів викладання, підвищення кваліфікації з навчальних дисциплін: Бухгалтерський облік і фінанси, Міжнародний фінансовий менеджмент, Ринок фінансових послуг,

Етичні основи глобального суспільства (лютий 2018 р.).

Перспективними напрямами міжнародного співробітництва є: забезпечення обміну передовим досвідом через науковий та студентський обмін: робота із інституціями Європейського Союзу для участі в проектах у галузі вищої освіти (наприклад, РП7 – Сьома рамочна програма Европейського союзу, програма TEMPUS); участь у міжнародних організаціях та наукових і освітянських асоціаціях, спрямована на академічний, студентський, культурний та науковий обмін; залучення іноземних громадян до навчання в КрНУ імені Михайла Остроградського.

Студент магістратури спеціальності «Фінанси, банківська справа  та страхування» Продан В. пройшов стажування за програмою Еразмус+ у весняному семестрі 2016-2017 навчального року в Університеті Матея Бела в Банська Бистріца, Словаччина.

У 2018-2019 н.р. студентка 4 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Зілінська В. проходить також  стажування за програмою Еразмус+  в Університеті Матея Бела в Банська Бистріца.

КАФЕДРА «ОБЛІК І ФІНАНСИ»

e-mail: kaffin2013@mail.ru