Кафедра обліку і фінансів

Кременчуцький національний університет
імені Михайла Остроградського

Кафедра обліку і фінансів

Головна

Заходи


День Єднання України

16.02.2022 року кафедра «Облік і фінанси» долучилася до святкування Дня Єднання України.
Викладачі провели зустріч зі студентами, з метою обговорення важливості єднання у нестабільний час для суспільства. День Єднання оголошено з метою посилення консолідації громадян, зміцнення їхньої стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально- психологічного тиску на суспільну свідомість.
Слава Україні!16 днів проти гендерно зумовленого насильства

01 грудня 2021 року в рамках проведення в закладах освіти заходів акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства» на кафедрі обліку і фінансів була організована зустріч з Оксаною Гуйда головою ГО «Кременчуцький антикорупційний центр».Насильство є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. Зазвичай, найбільше страждають від насильства жінки, діти та люди похилого віку. Найпоширенішим і найбільш складним для протидії є домашнє насильство. Насильство в сім’ї або родині притаманне для багатьох держав, незважаючи на їх позитивні здобутки у законодавчій, політичній та практичній сферах.На зустрічі було обговорення важливості небайдужості до проявів насильства у сучасному суспільстві, а також наголошено, про необхідність ратифікації Стамбульської конвенції Ради Європи про запобігання домашньому насиллю та насильству стосовно жінок.
Дана тема викликала жваве обговорення та зацікавленість з боку студентів спеціальностей: «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування».
Також протягом тижня на кафедрі проходила виставка «Жінки можуть», що була присвячена жінкам Полтавської та Кіровоградської областей, які досягли вагомих здобутків у різних сферах життєдіяльності, водночас пропагуючи і підтверджуючи власним досвідом важливість гендерної рівності.«Зелена толока»

17 вересня 2021 року студенти кафедри доєдналися до акції, започаткованої Молодіжним парламентом Кременчука і спільно з учнями усіх міських навчальних закладів прийняли участь у акції «Зелена толока». Головною метою цієї акції є поліпшення екологічного стану та наведення чистоти і порядку у громадських місцях Кременчука.
Студенти приводили до ладу територію, що знаходиться біля Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського – парк «Ювілейний». По закінченню роботи студенти здали робочий інвентар та відвідали смачної каші з чаєм. Як відомо: чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять. Тож, сподіваємося, що після участі у прибиранні молодь не залишиться байдужою і не буде залишати після себе сміття на вулиця, у дворах, у парках і скверах нашого прекрасного міста.Відпочинок на природі: спорт і дозвілля

Навчання студентів являється пріоритетним для викладачів і студентів кафедри «Облік і фінанси». Але не менш важливим також має бути спілкування у неформальній обстановці. 10.09.2021 р. викладачі і студенти кафедри здійснили захоплюючу подорож на гребну базу КрНУ, де дружно і весело провели час.
Зустріч студентів-першокурсників з доцентом кафедри психології, педагогіки та філософії Ольгою Володимирівною Літвіновою

В українському суспільстві молодь є однією з найбільш вразливих у соціальному відношенні груп. Характерними ознаками сучасного життя є нестабільність, невизначеність, складність та різноманітність. Студенство Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського має можливість отримати кваліфіковану психологічну допомогу, звернувшись на кафедру психології, педагогіки та філософії.
26 травня 2021 року на кафедрі обліку і фінансів відбулася зустріч студентів 1 курсу, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування», з кандидатом психологічних наук, доцентом, доцентом кафедри психології, педагогіки та філософії Ольгою Володимирівною Літвіновою.
Під час зустрічі обговорювалися проблеми кібербуллінгу, міжособистісних відносин, відносин у родині, гендерної рівності.
О. В. Літвінова зазначила, що студенти завжди можуть звернутися та отримати індивідуальне консультування, психологічну підтримку та допомогу у кризових життєвих ситуаціях, самопізнанні, вирішенні особистісних проблем, налагодженні міжособистісних стосунків, особистісному розвитку, формуванні соціально корисної життєвої перспективи.За активну участь у громадському житті університету та міста стипендії Кременчуцької міської ради призначена на осінній семестр 2021/2022 навчального року Водолазській Олександрі – студентці четвертого курсу факультету економіки і управління, спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування». гр. ФБС-18-1, члену студентської ради факультету, члену народного колективу – вокальної студії «Домінанта», учасниці художньої самодіяльності та усіх студентських заходів.Серія вебінарів з академічної доброчесності «Особливості забезпечення академічної доброчесності в умовах онлайн-навчання»

У листопаді 2020 року кафедра обліку і фінансів розпочала серію вебінарів з академічної доброчесності. Карантин не впливає на темп роботи кафедри, а лише дозволяє використати нові можливості для проведення онлайн заходів. Так, 26 листопада було проведено черговий вебінар на тему «Особливості забезпечення академічної доброчесності в умовах онлайн- навчання».

Під час вебінару було обговорено специфіку дотримання академічної доброчесності в навчанні та викладанні в онлайн-форматі, зокрема при підготовці презентацій та лекцій викладачами, виконанні завдань студентами. Також значну увагу учасники вебінару приділили інструментам, які дозволяють налагодити комунікацію та підвищити активність студентів під час онлайн-заходів.