Кафедра обліку і фінансів

Кременчуцький національний університет
імені Михайла Остроградського

Кафедра обліку і фінансів

Головна

Заходи


Вітаємо!

Яна Попович, здобувачка вищої освіти, яка навчається на 2 курсі за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», отримала стипендію від американського Фонду імені Катерини Ковшевич.

Щодо своєї участі у співпраці з Фондом Яна розповіла наступне: «З діяльністю Фонду імені Катерини Ковшевич я не була знайома до того, як інформацію про цю організацію надала професор нашого університету, регіональний директор Фонду Капустян Ганна Тимофіївна. Щорічно, починаючи з 2009 року, Фонд надає фінансову підтримку студентам, які успішно навчаються, пропагують українське та формують активну громадянську позицію.

Серед умов було відвідування вебінарів, на яких обговорювалось безліч цікавих тем: інвестування, лідерство в епоху цифрових технологій, збереження екології. Христина Дурбак (Президент Фонду ) надавала можливість виступити зі своєю доповіддю , а також запрошувала цікавих особистостей у якості спікерів. Ми мали можливість бути учасниками різних інших заходів, які проводить Фонд. Зокрема, заходу в КрНУ, проведеного до Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду, присвяченому 90-м роковинам Голодомору-Геноциду 1932-1933 років, і провести панахиду за убієнними.

Цю скорботну дату ми згадуємо сьогодні в реаліях нової боротьби за виживання української нації. Сотні тисяч наших співвітчизників у кровопролитній війні з росією відстоюють право на існування України як держави, і українців – як етносу».

Українська вишиванка – не просто святковий одяг.

Українська вишиванка – не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. У кожному регіоні України є свої традиції вишивки та символізм орнаментів, але незмінно лише одне: вишиванка – це частина генетичного коду українця.

Зараз День вишиванки має особливий сенс – українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя. Свято цього року відмічали у всьому світі.

Кафедра «Облік і фінанси» також долучилась до святкової події, викладачі та студенти відвідали виставку присвячену історії виникнення свята та різноманітності орнаментів, що створювались в різних регіонах України, їх глибокий зміст та значення.

Вулична етновиставка «Витоки» із циклу «Життя як будень, життя як свято» до дня вишиванки проводилась працівниками бібліотеки на Соборній. Виставка була представлена в декількох локаціях.

Вистава познайомила відвідувачів з аутентичними та сучасними вишитими речами, яскравими книгами, присвяченими українським вишиванкам, народному одягу різних регіонів України, характерним узорам на вишивці. Захід був дуже цікавим та пізнавальним.

Студенти кафедри обліку і фінансів відвідали історичне серце українського козацтва – Чигирин, Суботів та Холодний Яр.

Одноденний тур, який переміщує у часи козаччини до ключових історичних подій 17 – 20 сторіччя.

Чигирин – столиця часів Богдана Хмельницького, де студенти відвідали відтворену резиденцію гетьмана, археологічний музей з великою колекцією козацької та турецької зброї, елементів побуту, а також Замкову гору – відтворену цитадель.

В Суботові оглянули Іллінську церкву-усипальницю (1653 р.), де був похований сам гетьман Хмельницький. А також типовий для 17 сторіччя шляхетський оборонний двір.

І, звісно, одна з головних святинь Українського духу та осередок повстанського руху початку 20 сторіччя – Холодний Яр. Саме це місце народило відому ціль – «Воля України або смерть». Саме в цих місцях знаходиться одне з найстаріших дерев Європи – дуб Максима Залізняка, якому вже понад 1000 років. Тут знаходиться озеро, в якому за переказами святили ножі гайдамаки, а також Мотронинський монастир. Студенти були у захваті від екскурсії.

Студентська весна КрНУ ім. Остроградського

13.04.2023 р. о 16.00 год. у актовій залі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського корпусу 5 відбувся благодійний фестиваль студентської творчості «Студентська весна-2023». Проведено великий концерт, на якому факультети та інститути представили свої творчі програми. Тема цьогорічного конкурсу – «Україна в серці кожного з нас!».

Активну участь у заході прийняли студенти кафедри обліку і фінансів, вони презентували парний танець під пісню Littie Bitty Pretty One, яким заслужили овації залу.

Бажаємо студентами в подальшому реалізовувати свої творчі здібності у житті університету!


Конкурс поезії «Україна у серці кожного»

В університеті 10 квітня завершився Конкурс поезії «Україна у серці кожного», присвячений Україні, перемогам та самовідданій боротьбі українського народу з російським агресором. За умовами Конкурсу у ньому брали участь студенти, викладачі та співробітники КрНУ.

Журі у складі д. філол. н., проф., зав. кафедри лінгводидактики та журналістики К. Сізової, к. філол. н., доц. кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва В. Шабуніної, к. і. н., доц., нач. відділу виховної та культурно-масової роботи Т. Плаксій підвели підсумки Конкурсу і визначили кращі твори студентів.

Одним з кращих, також став твір «Ми українці…» студентки кафедри «Облік і фінанси» Катерини Мельниченко.

Вітаємо Катерину та бажаємо їй наснаги, подальших успіхів. Усім нам миру та Перемоги!


Ми українці, нам тернами засіяна дорога
Щоденно молимось за ЗСУ, звертаємось до Бога.
Яким би не було вже це життя тривожним –
Кожен українець пишається українцем кожним.
Ми самі вибрали цей надзвичайно довгий шлях
До незалежності своєї, до Перемоги зі сльозами на очах.
Ми гартували нашу міць, і силу, й волю
Здригались від кривавих днів, не піддавались болю.
Руйнували всі устави і закони, які нам диктували
Замість того щоби плакать, ми дотепно жартували.
Бо це є наша особливість українська
Ми словом навіть боремо на рівні з військом!
Ми віддавали все і до останнього стояли
Ми хотіли раю, доки з пекла всі чорти вставали.
Затамовуючи подих і перехоплюючи дух
Піднімали з попелу повстанський рух.
Виборювали право на життя страшенною ціною
Запеклими боями, роками гартовані війною.
Ніколи не здавались, йшли до останньої хвилини
Боролись за свободу, за славу України!
Хоч боляче і страшно, окуті темрявою очі
Та помстимося ми за всі страшні ті дні і ночі!
Бо ми є українці, доля нас такими возродила
Дала нам право, щоб літати, та тільки не дала нам крила.
Сказала: « Ви самі маєте у себе їх знайти!
І щоб нарешті зрозуміли, хто насправді вам брати».
Важко. Розумієм. Прагнем. Визнаєм.
Все зло на світі спалимо нашим лютим вогнем!
Впевнена, здолаємо все, щоб не було
Бо ми всі точно знаємо, за що ми стоїмо!
(К. Мельниченко. Ми українці... Кременчук, 2023 р.)
СЛАВА УКРАЇНІ!

Привітання ректором найкращих студентів

29 листопада відбулася щорічна зустріч ректора Кременчуцького національного університету зі студентами. 38 найкращих з них за успіхи у навчанні та активну громадянську позицію були відзначені грамотами-подяками ректора КрНУ, зокрема студенти кафедри обліку і фінансів Артем Остроушко та Софія Мар’янченко. Урочистості були присвячені Міжнародному дню студента.

Ректор КрНУ професор Михайло Загірняк звернувся до студентів з вітальною промовою. Він зауважив, що їм доводиться жити і навчатися у надзвичайно складні часи – у часи війни, розв’язаної Росією проти України – і це позначається на всіх аспектах студентського життя.

Надалі ректор КрНУ професор Михайло Загірняк особисто вручив студентам грамоти-подяки.


Військово-історичний музей Вищого професійного училища №7

25.11.2022р. студенти кафедри обліку і фінансів з Раїсою Циган відвідали музей ВПУ-7. Познайомились з керівником військово-історичного музею ВПУ-7 полковником запасу Володимиром ПОЛЯКОВИМ. Учасник бойових дій, екс-начальник Кременчуцького військового ліцею, відмінник освіти України поділився своїм досвідом і розповів про експонати музею, присвячені військовим подвигам українців.

Наше знайомство розпочалось з екскурсу в минуле. Зокрема, керівник музею представив військові знахідки часів Другої світової війни на території Кременчуцького району, які свідчать про жахи цієї війни та героїзм наших солдат.

Музей продовжує збирати факти військових злочинів, але тепер вже російської армії проти українського народу, що воюють не тільки проти Збройних Сил України, а також проти мирного населення, прикладом став ТЦ «Амстор». Вражаючий безжальний злочин проти людяності. Біль, жах, злість … це емоції, які викликають залишки-знахідки на місці трагедії.

Також багато речей в музеї присвячені героїзму наших військових з Кременчука, випускників Кременчуцького військового ліцею, справжніх титанів сучасності. Сміливі й хоробрі: Сергій Волинський, позивний «Волина», Вадим Ворошилов, позивний «Karaya» і багато інших, зокрема, нескорених захисників «АзовСТАЛІ».

Тих, хто назавжди залишаться молодими та нескореними, маємо пам’ятати, пам’ятати як виборюється свобода.

Серед зібраних експонатів є військовий одяг зі справжньою кров’ю наших захисників, який свідчить про ціну яку вони платять за існування України – Незалежної та Вільної.

Але в умовах війни не можливо без гумору, тому наші воїни не втрачають оптимізму та жартують.

Велике ДЯКУЄМО Володимиру ПОЛЯКОВУ за його працю та можливість побачити героїзм і стійкість українського народу.

Слава ЗСУ!


Вебінар присвячений 300-річчю Григорія Сковороди

11 листопада студенти кафедри обліку і фінансів прийняли участь у вебінарі з нагоди відзначення 300-річчя з дня народження Г.С. Сковороди, видатного українського філософа, богослова, педагога, поета. Якого ще називають «Українським Сократом».



Доцент Тамара Плаксій розповіла студентам багато цікавої інформації про життя та історичний внесок Григорія Сковороди.



Вітаємо Богдана Меджитова,

студента першого курсу групи ФБС-22-1, гравця команди «Петрівка», яка 17 жовтня 2022 року перемогла в інтелектуально-патріотичному квізі, присвяченому захисникам та захисницям України. Учасники відповідали на запитання вікторини, які стосувалися політики та українських політичних діячів, українського козацтва, історії та музики. Організаторами заходу виступили студентська рада та студентський профком КрНУ ім. М. Остроградського.
Бажаємо подальших успіхів!!!



Феномен українського козацтва як засіб ідентифікації української нації

14.10.2022 року студенти і викладачі кафедри обліку і фінансів прийняли участь у заході, який організували Факультет економіки і управління та Факультет права, гуманітарних і соціальних наук запросили здобувачів освіти, викладачів та всіх бажаючих взяти участь у науково-практичному семінарі, присвяченому Дню захисників і захисниць України та Дню Українського козацтва, на тему «Феномен українського козацтва як засіб ідентифікації української нації».

Спікером заходу виступив доктор історичних наук, професор, академік, завідувач кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва Маслак Володимир Іванович.

Самоідентифікація нації ґрунтується на усвідомленні її історичних витоків та етнічного коріння, тож дякуємо за змогу пригадати разом традиції та постулати, проголошені в колисці української самобутності, війську Запорізькому! «Козак поляже, але Слава козацька не вмре, не поляже, Слава буде жити до кінця віку людей…» – Іван Сірко!

Форум академічної доброчесності від Unicheck Україна та Національного агентство із забезпечення якості вищої освіти

4 жовтня 2022 року представники кафедри обліку і фінансів прийняли участь у форумі академічної доброчесності, який було проведено під егідою Unicheck Україна та Національного агентство із забезпечення якості вищої освіти в межах функціонування Центру облікових і фінансових інновацій.

Головною темою заходу стала проблема академічної доброчесності у вищій освіті в умовах кризи і не тільки. Спікери Андрій Сідляренко, Артем Артюхов, Іван Назаров, Лоретта О’Донел, Наталя Піпа зосерелили увагу учасників на особливостях моніторингу академічної доброчесності у ЗВО, розробки законодавчих документів у сфері регулювання питань дотримання норм академічної доброчесності та системи покарань за порушення такого законодавства, формування внутрішньої нормативної документації закладів освіти з цього напрямку, питанням визнання проблем з дотримання норм академічної доброчесності у звітах з самооцінювання для освітніх програм, процедурам виявлення таких негативних явищ як недоброчесність.

Багато уваги було приділено як інформаційним технологіям у сфері визначення рівня унікальності авторських текстів, так і загальній політиці ЗВО у цьому напрямку.


Видатний математик ХІХ століття Михайло Остроградський

30 вересня студенти і викладачі кафедри обліку і фінансів відвідали просвітницький захід, присвячений Михайлу Остроградському. Зустріч зі студентами провела дослідниця Тамара Плаксій, яка розповіла учасникам заходу про біографію та наукові досягнення Михайло Остроградського. Цікавим і змістовною було відео про життя видатного науковця, були зазначені маловідомі факти життя найвидатнішого математика XIX століття.

На зустрічі крім відео були прочитані патріотичні вірші нашими студентами. Онлайн-аудиторію склали майже сто студентів та викладачів університету.


Відкриття муралу «Легенди Кременчука»

30 вересня відвідали у Кременчуці на вулиці Соборній відкриття муралу «Легенди Кременчука» з історичними постатями та спорудами.

Стінопис довжиною 7 метрів у техніці аерографія створили Оксана Бойко і Микола Степаненко. Він «розповідає» про виникнення назви міста: кременеві пороги, козацьку фортецю Саламандра-Кременчук, що збудована за проєктом Гійома Боплана, та славного Козака Кременя.

Це перша частина художнього задуму, Оксана Бойко готується намалювати другий 7-метровий мурал з іншого боку будинку бібліотеки. З авторкою Оксаною Бойко ми познайомились на відкритті.

Цей витвір мистецтва справив на нас незабутнє враження.


Незалежність України – маяк свободи

29 вересня студенти та викладачі кафедри обліку і фінансів відвідали лекцію, присвячену 31-й річниці незалежності України.

Свою лекцію «Незалежність України – маяк свободи» к.і.н., доц. кафедри психології, педагогіки та філософії, начальник відділу виховної та культурно-масової роботи Тамара Плаксій розпочала виконанням пісні, що стала гімном війни з часу, коли Росія відкрито напала на Україну «Ой, у лузі червона калина».

Це відпочатку налаштувало аудиторію на особливо хвилюючу атмосферу, яка не полишала до завершення лекції. Онлайн-аудиторію склали майже двісті студентів та викладачів усіх інститутів та факультетів університету.


Вебінар для першокурсників «Методи вирішення конфліктних ситуацій (булінг, сексуальні домогання, корупція)»


28 вересня у КрНУ пройшов вебінар, присвячений політиці і процедурам вирішення конфліктних ситуацій, пов`язаних з корупцією, сексуальними домаганнями, дискримінацією та академічною недоброчесністю. Його слухачами стали першокурсники двох факультетів – ФЕУ і ФПГіСН. В університеті запланована серія аналогічних заходів, які відбудуться наступного тижня.

На вебінарі розглядалися кілька актуальних тем – протидія булінгу; роль студентства в антикорупційній роботі в університеті; проблеми академічної доброчесності.

Модератор заходу – керівник центру моніторингу якості освіти і академічної чесності, професор кафедри обліку і фінансів Денис Загірняк.

Спікери:
– уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, викладач кафедри фундаментальних і галузевих юридичних наук Анфіса Шмельова;
– доцент кафедри психології, педагогіки та філософії Ольга Літвінова;
– доцент кафедри фундаментальних і галузевих юридичних наук Людмила Васечко;
– директор бібліотеки КрНУ Олена Швець.

До заходу долучилися 240 першокурсників з факультету економіки і управління (ФЕУ) та з факультету права, гуманітарних і соціальних наук (ФПГіСН). Доцент Ольга Літвінова представила доповідь «Психологічна підтримка здобувачів освіти. Протидія булінгу».

Вона дала визначення поняття булінгу та пояснила, які види цього явища існують – психологічний, фізичний та кібербулінг. Окремо доповідач зупинилася на кібербулінгу, випадки якого наразі трапляються все частіше – це образи та погрози, які надходять на електронну пошту жертви та у месенджери, цькування її у соціальних мережах.

Ольга Літвінова підкреслила, що у таких випадках студент не має залишатися наодинці зі своєю проблемою, йому є до кого звернутися по допомогу – таку допомогу, зокрема, готові надати психологи-фахівці кафедри психології, педагогіки та філософії. Також вона пояснила, що в університеті налагоджена система попередження булінгу, яка передбачає регулярне анкетування студентів задля виявлення випадків булінгу та інших форм насилля, проведення психологічних тренінгів щодо розвитку толерантності та захисту особистих кордонів тощо. наостанок студенти отримали необхідні контакти.

Уповноважена з питань запобігання та виявлення корупції Анфіса Шмельовапредставила доповідь «Роль студентства в антикорупційній роботі університету».

Анфіса Шмельова дала визначення понять корупції і доброчесності, та навела наочний для студентів приклад корупційних наслідків – щороку у світі через корупцію втрачається три річних бюджети України. Вона розповіла першокурсникам про антикорупційну законодавчу базу України та структуру державних органів, які займаються антикорупційною діяльністю. Доповідач зазначила, що студенти можуть повідомляти про корупційні діяння, про які їм стало відомо або ж вони самі опинилися їх фігурантами – зокрема, про випадки, коли за здачу іспитів абощо вимагають певну суму коштів. Також Анфіса Шмельова детально поінформувала першокурсників про схему взаємодії студентів з антикорупційним уповноваженим в університеті та пояснила, як на сайті КрНУ знайти усі необхідні контакти та документи з цього приводу. Доповідь вона завершила словами Бесс Майерсон: – Співучасником злочину корупції, як правило, стає наша власна байдужість!

Доцент Людмила Васечко доповіла про «Правові засади протидії булінгу в навчальних закладах.

Вона розповіла про нормативну базу, яку варто застосовувати у випадках булінгу та пояснила, що прояви психологічного булінгу довести складніше, ніж фізичного, натомість це теж реально, тому, якщо ви стали його жертвою, треба звертатися по допомогу і не замовчувати проблему. Доповідач пояснила першокурсникам порядок подання та розгляду заяв про випадки боулінгу і детально розповіла про алгоритм дій у випадку булінгу в університеті (нижче на фото).

Доповідь директора бібліотеки КрНУ Олени Швець «Бібліотека та академічна доброчесність» була присвячена питанням академічної доброчесності та методики пошуку необхідних матеріалів у бібліотеці.  Олена Швець дала студентам визначення таких понять, як плагіат, самоплагіат, фабрикація та фальсифікація. А також детально розповіла про види і типи джерел інформації та пояснила, як шукати необхідні матеріали в університетській бібліотеці. Значна частина доповіді стосувалася поняття академічної доброчесності та випадків її порушення.


День Єднання України

16.02.2022 року кафедра «Облік і фінанси» долучилася до святкування Дня Єднання України.
Викладачі провели зустріч зі студентами, з метою обговорення важливості єднання у нестабільний час для суспільства. День Єднання оголошено з метою посилення консолідації громадян, зміцнення їхньої стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально- психологічного тиску на суспільну свідомість.
Слава Україні!



16 днів проти гендерно зумовленого насильства

01 грудня 2021 року в рамках проведення в закладах освіти заходів акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства» на кафедрі обліку і фінансів була організована зустріч з Оксаною Гуйда головою ГО «Кременчуцький антикорупційний центр».



Насильство є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. Зазвичай, найбільше страждають від насильства жінки, діти та люди похилого віку. Найпоширенішим і найбільш складним для протидії є домашнє насильство. Насильство в сім’ї або родині притаманне для багатьох держав, незважаючи на їх позитивні здобутки у законодавчій, політичній та практичній сферах.



На зустрічі було обговорення важливості небайдужості до проявів насильства у сучасному суспільстві, а також наголошено, про необхідність ратифікації Стамбульської конвенції Ради Європи про запобігання домашньому насиллю та насильству стосовно жінок.
Дана тема викликала жваве обговорення та зацікавленість з боку студентів спеціальностей: «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування».
Також протягом тижня на кафедрі проходила виставка «Жінки можуть», що була присвячена жінкам Полтавської та Кіровоградської областей, які досягли вагомих здобутків у різних сферах життєдіяльності, водночас пропагуючи і підтверджуючи власним досвідом важливість гендерної рівності.



«Зелена толока»

17 вересня 2021 року студенти кафедри доєдналися до акції, започаткованої Молодіжним парламентом Кременчука і спільно з учнями усіх міських навчальних закладів прийняли участь у акції «Зелена толока». Головною метою цієї акції є поліпшення екологічного стану та наведення чистоти і порядку у громадських місцях Кременчука.
Студенти приводили до ладу територію, що знаходиться біля Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського – парк «Ювілейний». По закінченню роботи студенти здали робочий інвентар та відвідали смачної каші з чаєм. Як відомо: чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять. Тож, сподіваємося, що після участі у прибиранні молодь не залишиться байдужою і не буде залишати після себе сміття на вулиця, у дворах, у парках і скверах нашого прекрасного міста.



Відпочинок на природі: спорт і дозвілля

Навчання студентів являється пріоритетним для викладачів і студентів кафедри «Облік і фінанси». Але не менш важливим також має бути спілкування у неформальній обстановці. 10.09.2021 р. викладачі і студенти кафедри здійснили захоплюючу подорож на гребну базу КрНУ, де дружно і весело провели час.




Зустріч студентів-першокурсників з доцентом кафедри психології, педагогіки та філософії Ольгою Володимирівною Літвіновою

В українському суспільстві молодь є однією з найбільш вразливих у соціальному відношенні груп. Характерними ознаками сучасного життя є нестабільність, невизначеність, складність та різноманітність. Студенство Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського має можливість отримати кваліфіковану психологічну допомогу, звернувшись на кафедру психології, педагогіки та філософії.
26 травня 2021 року на кафедрі обліку і фінансів відбулася зустріч студентів 1 курсу, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування», з кандидатом психологічних наук, доцентом, доцентом кафедри психології, педагогіки та філософії Ольгою Володимирівною Літвіновою.
Під час зустрічі обговорювалися проблеми кібербуллінгу, міжособистісних відносин, відносин у родині, гендерної рівності.
О. В. Літвінова зазначила, що студенти завжди можуть звернутися та отримати індивідуальне консультування, психологічну підтримку та допомогу у кризових життєвих ситуаціях, самопізнанні, вирішенні особистісних проблем, налагодженні міжособистісних стосунків, особистісному розвитку, формуванні соціально корисної життєвої перспективи.



За активну участь у громадському житті університету та міста стипендії Кременчуцької міської ради призначена на осінній семестр 2021/2022 навчального року Водолазській Олександрі – студентці четвертого курсу факультету економіки і управління, спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування». гр. ФБС-18-1, члену студентської ради факультету, члену народного колективу – вокальної студії «Домінанта», учасниці художньої самодіяльності та усіх студентських заходів.



Серія вебінарів з академічної доброчесності «Особливості забезпечення академічної доброчесності в умовах онлайн-навчання»

У листопаді 2020 року кафедра обліку і фінансів розпочала серію вебінарів з академічної доброчесності. Карантин не впливає на темп роботи кафедри, а лише дозволяє використати нові можливості для проведення онлайн заходів. Так, 26 листопада було проведено черговий вебінар на тему «Особливості забезпечення академічної доброчесності в умовах онлайн- навчання» в межах функціонування Центру облікових і фінансових інновацій.

Під час вебінару було обговорено специфіку дотримання академічної доброчесності в навчанні та викладанні в онлайн-форматі, зокрема при підготовці презентацій та лекцій викладачами, виконанні завдань студентами. Також значну увагу учасники вебінару приділили інструментам, які дозволяють налагодити комунікацію та підвищити активність студентів під час онлайн-заходів.



Вітаємо наших фінансистів !

26 жовтня факультет економіки та управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського святкував свій «День народження». Студенти 1-4 курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» прийняли участь у конкурсній програмі з нагоди дня святкування. Гурт фінансистів «Беz обмежень» отримав перше місце за найкращий вокальний номер у конкурсі «Батл за звання кращих».




Прийміть найщиріші вітання від викладачів та студентів кафедри обліку та фінансів. Нехай кожен новий день дарує вам радість життя, втілює мрії та сподівання на краще.