Кафедра обліку і фінансів

Кременчуцький національний університет
імені Михайла Остроградського

Кафедра обліку і фінансів

Головна

Наші випускники


КАМЧАТНА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

Закінчила університет у 2008 році на кафедрі "Фінанси ". Навчалась на бюджетній формі навчання. З 2010 року працюю бухгалтером на будівельному підприємстві з виготовлення залізобетону ТДВ "Об'єднання Дніпроенергобудпром", з 2017 року - заступником головного бухгалтера. Для влаштування на роботу за спеціальністю без досвіду важко, але якщо це дійсно цікаво і є мета - треба вчитися, починаючи з найменших кроків йти вперед до своєї мети. Вважаю, що навчатися в університеті повинен кожен, адже навчання дисциплінує людину, мотивує її досягати більшого, вчить працювати в колективі. Спеціальність фінанси обрала, тому що за нею можна працювати за різними професіями на підприємстві - в бухгалтерії, в фінансовому відділі чи в плановому. Це дає велику перевагу над менш вузько спеціалізованими професіями при влаштуванні на роботу. Абітурієнтам хочу дати пораду у виборі саме цієї спеціальності, адже саме тут є можливість навчитися правильно аналізувати показники та зануритися у цікавий всесвіт цифр.


НАЗАРЕНКО ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА

Закінчила університет у 2014 році, отримавши диплом спеціаліста з фінансів і кредиту. Здобути цю спеціальність було моєю мрією з молодості, але здійснити її я змогла тільки в зрілому віці , коли вже дітей вивчила. Розуміла, щоб отримати роботу людині мого віку, потрібна освіта сучасна і нові знання. Мабуть, я була сама доросла студентка. Не скажу, що було легко. Окрема подяка Глуховій Валентині Іванівні, Яценко Наталії Михайлівні, Касич Аллі Олександрівні , Циган Раїсі Миколаївні та багатьом іншим викладачам , які ділилися своїми знаннями і допомагали мені подолати терикони нових знань, наук і предметів. З теплотою згадую роки , коли мені надали можливість знову пірнути у такий класний світ студентства і отримати омріяну спеціальність. У 2017 році я переїхала в інше місто. Завдяки здобутим знанням і тому, що не перестаю вчитися зараз, працюю менеджером по роботі з бізнес- клієнтами в компанії «Смарт-холдинг». Випускникам і абітурієнтам хочу побажати вчитися не для диплому, а для знань. Якщо у вас буде бажання , вас підтримають, навчать, допоможуть і нададуть те, що зробить вас спеціалістом , який буде працевлаштований в будь-якому місті.


КАРИШЕВ ІВАН ЮРІЙОВИЧ

Рік випуску – 2009 рік. Спеціальність – Фінанси Місце роботи – ТОВ «Кернел-Трейд». Посада – Менеджер з логістики Роки навчання в університеті стали чудовим фундаментом для початку професійної діяльності. Знання, отриманні під час навчання, дуже допомагають при оцінці доцільності впровадження проектів. Наразі професійно займаюсь морськими контейнерними перевезеннями у великій аграрній компанії. Дякую всьому колективу університету за можливість отримати якісну та актуальну професійну освіту.


ДЯЧЕНКО АРТЕМ СЕРГІЙОВИЧ

Випускник 2009 року зі спеціальності «Фінанси і кредит». У даний час - науковий співробітник і викладач університету Тріра в Німеччині. Його науковим інтересом є ціноутворення на активи, особливо прогнози фактора стохастичного дисконтування на неповних фінансових ринках. Викладає дисципліни, пов’язані із розвитком фінансового ринку в сучасних умовах.


БИХКАЛО ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА

З 1997 по 2003 роки навчалась у Кременчуцькому національному університеті. Отримала диплом з відзнакою зі спеціальності «Облік і аудит»; З 2010 р. працює на посаді головного бухгалтера акціонерного товариства «Кредмаш».


ГЛУШКО СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ

Закінчив університет у 2009 році за спеціальністю «Фінанси ». Свою трудову діяльність у професійній сфері розпочав на посаді фінансового аналітика в АТ ХК «АвтоКрАЗ». З 2009 року до 2011 року працював інвестиційним аналітиком в ЗАТ «Укрпромінвест». З листопада 2011 року Сергій розпочав свою роботу в ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна» в м. Кременчуці на посаді фінансового аналітика. Липень 2013 р. – листопад 2015 р. – фінансовий керівник; листопад 2015 р. – березень 2018 р. – фінансовий менеджер у цій компанії. Постійна самоосвіта, аналітичне мислення, лідерство, орієнтація в роботі на результат сприяло кар’єрному зростанню Сергія Юрійовича. У березні 2018 року керівництво компанії направило його на роботу в Женеву (Швейцарська Конфедерація), де він і наразі успішно працює на посаді фінансового менеджера GSC.


КРАВЧЕНКО ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ

У червні 2012 року закінчив Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського та отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Облік і аудит». З 2015 року – дотепер заступник міського голови міста Кременчука у Виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради.


КОЗЛОВА ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

У 1999 році закінчила факультет підвищення кваліфікації за спеціальністю «Облік та аудит». З 2011 по 2015 роки – аспірантка кафедри фінансів і кредиту. У 2016 році під керівництвом к.е.н., доцента кафедри Яценко Н.М. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит» на тему «Інституційна модель депозитарної системи України в умовах розвитку фондового ринку». З 2010 року і дотепер працює директором ТОВ «Кремінь Брок».


ЛАШКО ВЕРОНІКА ЯКІВНА

У 2002 році отримала диплом спеціаліста за спеціальністю "Облік і аудит". Працює в КрНУ з червня1995 року. З 2006р. і по теперішній час - головний бухгалтер університету.


ОЛІЙНИК ЄВГЕНІЯ ВАЛЕРІЇВНА

Закінчила університет у 2012 році за спеціальністю «Облік і аудит». Після навчання в аспірантурі під керівництвом д.е.н., професора Касич А.О. у 2016 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Управління процесами відтворення основних засобів машинобудівних підприємств» зі спеціальності 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). Працює на кафедрі старшим викладачем.


ЛУК'ЯНЕЦЬ ВАЛЕРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

У 2011році отримала диплом за спеціальністю «Облік і аудит» Головний спеціаліст- бухгалтер управління бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.


ЧУКАРЬОВА СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА

У 2004 році закінчила університет за спеціальністю «Облік і аудит». Працює головним бухгалтером ПП "СВІТАН ПЛЮС".


ОСТОЯЧ ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА

Закінчила університет у 2004 році, отримавши диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Облік і аудит». В цьому ж році почала працювати у ВАТ « Ощадний банк » на посаді економіста, потім працювала в АТ КБ «Приватбанк», а з 2006 р. й дотепер працює в АТ «Райффайзен Банк Аваль», де пройшла шлях від економіста з кредитування юридичних осіб до посади начальника Першого Кременчуцького відділення.