Кафедра обліку і фінансів

Кременчуцький національний університет
імені Михайла Остроградського

Кафедра обліку і фінансів

Головна

Міжнародні конкурси наукових робіт
Здобутки студентів


Переможці Міжнародних конкурсів студентських наукових робітПереможці Міжнародних конкурсів студентських наукових робіт 2022-2023


Вітаємо Олександру Водолазську та її керівника Людмилу Хоменко з перемогою у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт!

3 червня 2022 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулося засідання журі галузевої конкурсної комісії ІІ туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент».

На розгляд Конкурсної комісії від кафедри обліку і фінансів представлено 2 наукові роботи з актуальною проблематикою. За рішенням конкурсної комісії Водолазська Олександра Ігорівна, студентка групи ФБС-18-1, яка виконала роботу на тему «Управління товарними потоками», зайняла 3 місце. Науковий керівник: Хоменко Людмила Миколаївна, кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і фінансів. Колектив кафедри обліку і фінансів вітає Водолазську О. І., а також її наукового керівника Хоменко Людмилу Миколаївну з перемогою у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт!
Бажаємо мирного неба, міцного здоров’я та подальших звершень!