Кафедра обліку і фінансів

Кременчуцький національний університет
імені Михайла Остроградського

Кафедра обліку і фінансів

Головна

Інфраструктура, що задіяна в підготовці за нашими ОП

Мультимедійна аудиторія кафедри обліку і фінансів, ауд № 5508. Мультимедійний комплекс: персональний комп’ютер (Win XP, ROM 512 mb, RAM 75 gb, Microsoft Office); мультимедійний проектор NEC V260X; екран для мультимедійного проектора; фліпчарт Buromax (ВМ.0201); бібліотечний фонд фахової літератури.Комп’ютерний клас кафедри обліку і фінансів, ауд. № 5504. Комплекс комп’ютеризованих місць: 8 ПК (Win 7, ROM 4 gb, RAM 1000 gb, Microsoft Office 2010); багатофункціональний пристрій SCX4220.Комп’ютерний клас кафедри обліку і фінансів, ауд. № 5308. Комплекс комп’ютеризованих місць: 8 ПК (Win XP, ROM 512 mb, RAM 75 gb, Microsoft Office); персональний комп’ютер (Win XP, ROM 512mb, Microsoft Office); фліпчарт Buromax (ВМ.0201); мультимедійний проектор ЕВ-Е10; екран для мультимедійного проектора; роутер Tenda.Мультимедійна аудиторія кафедри обліку і фінансів, ауд № 5305. Мультимедійний комплекс: персональний комп’ютер (Win XP, ROM 512 mb, RAM 75 gb, Microsoft Office); мультимедійний проектор NEC V260X.Центр облікових і фінансових інновацій кафедри обліку і фінансів, ауд. 5301-5303. Ноутбук «Аcer»; ксерокс «Epson»; фліпчарт Buromax (ВМ.0201); бібліотечний фонд фахової літератури.Мультимедійна аудиторія ім. В. Вернадського, ауд. 1121. Використовується для читання лекцій потокових навчальних курсів, проведення міжнародних конкурсів студентських наукових робіт, конференцій, зустрічей зі стейкхолдерами.

Офіс цифрових компетентностей, ауд.1122. Комплекс комп’ютеризованих місць: 12 ПК; 2 ноутбуки; МФУ Canon; мультимедійний проектор; екран для мультимедійного проектора; телевізор.

В рекреаційних зонах 5 корпусу, відбувається неформальне спілкування студентів, дружні розмови про особисте життя поза навчанням. В очікуванні занять молодь обговорює  найбільш актуальні та дискусійні питання, лекції, напрямки виконання практичних та самостійних завдань, теми наукових досліджень. Не залишаються поза увагою студентів і політична обстановка в країні.

Басейн - це ідеальне місце для тих, хто любить займатися водними видами спорту, такими як плавання, стрибки у воду, підводний спорт, водне поло, підводне регбі, синхронне плавання та ін. В нашому басейні студенти можуть навчитися плавати або вдосконалити свої плавальні навички, зміцнити імунітет, виправити проблеми з хребтом і багато іншого.

На власній університетській спортивно-оздоровчий базі, яка містить 3 спортивні зали, водноспортивний комплекс, спортивний комплекс «Політехнік» з критим манежем і футбольно-легкоатлетичним стадіоном з трибунами, спортивні майданчики, веслувальну та спортивно-оздоровчу бази на березі р. Дніпро.

Скалодром для секції скелелазіння на базі спортивного комплексу «Політехнік»

А також студенти і викладачі гарно відпочивають на веслувальній базі на березі р. Дніпро, життя студентів – це не тільки важке та наполегливе навчання. Адже, як каже давня істина, «без здорового відпочинку неможлива ефективна праця».

Актова зала 5 корпусу КрНУ обладнана сучасним мультимедійним, світловим і сценічним обладнанням, що дозволяє істотно підвищити рівень проведення масових заходів різного формату та досягти необхідного ефекту їх видовищності. Завдяки встановленим в актовій залі новітнім технічним засобам представники вишу можуть легко оперувати наочними даними, заслуховувати виступи, вести дискусії в зручному режимі, проводити шоу-програми та вечори з запрошеними гостями. Модернізований зал здатний надати учасникам найрізноманітніші технічні можливості для організації яскравих заходів.

До послуг студентів кафедри обліку і фінансів КрНУ гуртожитки і буфети

Креативно прикрашає інтер'єр мапа міжнародних зв’язків КрНУ, який має понад 70 угод про співпрацю з іноземними навчальними закладами та науковими установами з 22 країн світу